Wpis z mikrobloga

Kacapy z Konfederosji oczywiście znowu kłamią. Rywalka pato-Julki z Tajwanu nie jest mężczyzną. Zresztą wczoraj jak oglądałem jej walkę to ona nawet nie bazuje na sile, a jest w pełni techniczną zawodniczką. Ale oczywiście to doskonała podkładka pod nadchodzącą porażkę - była najlepsza, ale przegrała z mężczyzną xD Typowo ruskie standardy

#paryz2024 #polityka #konfederacja #boks
Gours - Kacapy z Konfederosji oczywiście znowu kłamią. Rywalka pato-Julki z Tajwanu n...

źródło: IMG_4118

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gours: Jestem wyborcą koalicji, ale smutno mi się patrzy, jak się wystawiasz na wystrzał. Nawaliłeś tyle postów z powodu jednej zawodniczki, która awansowała do finału tylko dlatego, że jest za Konfederacją. Ja wiem, że Konfa to syf itp. ale mordo, odpuść sobie, pousuwaj te posty i zastanów się przez chwilę czy warto, bo poziomem zaczynasz dorównywać Pińskiemu czy Wiejskiemu.
  • Odpowiedz
@Gours: Może i po części masz, ale nie uważasz, że tyle postów z powodu jednej zawodniczki to lekka przesada? Chłopie, proszę odpuść, bo potwierdzasz teze, że "Wyborcy KO to o wiele większą sekta niż pisowcy"
  • Odpowiedz
@Gours: Proszę mordo, stop. Odstaw Wykop na chwilę, uspokój się i przemyśl czy naprawdę warto tak spamować. Naprawdę, są dobre powody aby jechać po PiS czy Konfie, ale to nie jest jeden z nich.
  • Odpowiedz
Wyborcy KO to o wiele większą sekta niż pisowcy


@Koziom: po czym gość smaruje: "Pospamuję do końca Igrzysk na ten temat i tyle. Tak mam jak mnie coś #!$%@?."

XD na dodatek chyba boty już same uznały, że to cringe i sie nie sprzeda, bo tylko 6 plusów, gdy normalnie nabijają sobie po 200/300.
  • Odpowiedz
@Gours no akurat nie, owszem KO jest najpopularniejszą opcją u młodych kobiet, ale Konfederacja dostała więcej głosów w ostatnich wyborach do Europarlamentu niż Lewica.
  • Odpowiedz
  • 0
@myidioci: na takich tematach? Przecież ja wiem, że to co piszę o pato-Julce z Konfederosji cieszy się małą popularnością xD ja populistą nie jestem, nie będę kacapom lizał rowa tylko dlatego, że zdobyli medal na IO
  • Odpowiedz
@Gours: Ona w przeszłości nie przechodziła testu płc.xD Jak widziałeś walkę to jej przeciwniczka z Turcji po walce też zrobiła gest dwóch XX
  • Odpowiedz
@Ravau23 Choćby z wypowiedzi jak powyżej. Wątpię, że wierzy w swoje brednie. Rozumiem dyskusje na temat udziału takich osób w sporcie zawodowym, ale jawna homofobia zasługuje na potępienie.
  • Odpowiedz