Wpis z mikrobloga

Kacapy z Konfederosji oczywiście znowu kłamią. Rywalka pato-Julki z Tajwanu nie jest mężczyzną. Zresztą wczoraj jak oglądałem jej walkę to ona nawet nie bazuje na sile, a jest w pełni techniczną zawodniczką. Ale oczywiście to doskonała podkładka pod nadchodzącą porażkę - była najlepsza, ale przegrała z mężczyzną xD Typowo ruskie standardy

#paryz2024 #polityka #konfederacja #boks
Gours - Kacapy z Konfederosji oczywiście znowu kłamią. Rywalka pato-Julki z Tajwanu n...

źródło: IMG_4118

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BomBom Przecież Ty żyjesz w nim, skoro nie chcesz poświęcić odrobiny czasu i dobrej woli, żeby dowiedzieć się, że Julka nie będzie walczyła z chłopem ani z kobietą z penisem...
  • Odpowiedz
@Ravau23

@PiccoloColo: a jawne ocenianie ludzi nie znając ich nie? Poza tym jaka fobia? Czy Ona się ich boi?


To użyj regułki choćby z wiki, a nie wymysłów, które bierzesz za prawdę.
Jak wyżej, oceniam ją po jej twórczości w mediach, a że wysyła jasne sygnały, to ocena jest stanowcza.
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: znasz powiedzenie nie osądzaj książki po okładce? Kojarzysz Andrzeja Leppera? Kabarety robili z Niego i za wariata mieli jak powiedział o talibach. I co się okazało za kilka lat? Przeprosił ktoś?
  • Odpowiedz
@Ravau23 Mówisz, że mam nie nazywać ją homofobką, chociaż wyżej dała dowód na to, że nią jest? Mam wierzyć w jej patriotyzm, choć wchodzi w sojusz z AfD, które domaga się rewizji granic? Jeśli to jest okładka, to czym jest treść?
  • Odpowiedz
@Koziom: trudno. Pospamuję do końca Igrzysk na ten temat i tyle. Tak mam jak mnie coś #!$%@?.


@Gours: czyli z góry opłacone a umów trzeba dotrzymywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gours Swoim zachowanie dorownujesz największym dzbanom z konfederacji jak andbatros czy ten glonojad torkowska cieszący się że odpadła świątek, bo śmiała założyć na znak solidarność ukraińska wstążkę czy podobała jej się ceremonia otwarcia. Normalnym ludzie powinni nie zniżać się do poziomu konfederackiego ścieku.
  • Odpowiedz
@Ravau23

@PiccoloColo: ograniczonym człowiekiem to ty jesteś ;) i to bardzo


Oczywiste, że tak, gdyż odpowiadam na komentarze człowieka, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem, a tym bardziej argumentować swoich racji, które i tak projektuje na potrzeby zachowania statusu swego ego. Najlepsze jest to, że swej hipokryzji nie widzisz, a masz wrażenie, że dzierżawysz miecz sprawiedliwości. Niemniej miłego dzionka. Mam nadzieję, że nie zrażasz się tym, że w dyskusji
  • Odpowiedz