Wpis z mikrobloga

@Khaine co ty za bzdury piszesz, jest mnóstwo pieniężnej roboty w it. Może ani jachtu ani mieszkania za gotówkę w dzisiejszej cenie nie kupisz, ale pożyjesz jak człowiek
  • Odpowiedz
co ty za bzdury piszesz, jest mnóstwo pieniężnej roboty w it. Może ani jachtu ani mieszkania za gotówkę w dzisiejszej cenie nie kupisz, ale pożyjesz jak człowiek


@Camel665: Ja pracuję w IT i bynajmniej nie narzekam, ale ja to nie cały kraj. Moja różowa pracuje w branży graficznej, więc widzę jak to wygląda poza bańką IT. Co nie zmienia faktu, że nawet dla mnie np. ceny nieruchomości są totalnie #!$%@?
  • Odpowiedz
@jacos911: skad ty masz te gownodane? za pierwszej kadencji cej inflacyjny w normie pomimo TONY socjalu, w drugiej problemy zaczely sie robic dopiero w 2021, kiedy bezpiecznie mozna tlumaczyc sytuacje epidemia. hejtujcie sobie pis jak tam chcecie, ale w sytuacji kryzysowej zawsze nalezy sie jakas taryfa ulgowa, pis mial najtrudniejsza kadencje pod wzgledem geopolitycznym i gospodarczym od wyjscia z PRLu i to tak kilka polek wyzej niz gownorzady dzialajace wczesniej
  • Odpowiedz
jako rodzić zaczynasz mieć inną perspektywę i możesz zrezygnować z własnego komfortu dla komfortu następnych pokoleń.


@najbardziej-lysy: to znaczy że dałeś się zamanipulować i jeszcze jesteś z tego dumny xDDD Więcej takich low IQ to ludzie zaradni, myślący i bez dzieci będą sobie mogli żyć jak pączki w maśle
  • Odpowiedz
wielu ludziom podoba się co robił PiS, ale nie rozumieją dlaczego ich życie wygląda gorzej z dnia na dzień


@jacos911: Dlatego nowy wrząd wszedłz przytupem i przelicytował PIS
800+ dodatkowe 25 mld, 35 mld dla urzędników XD i 22 mld dla deweloperów xd
Tym razem na pewno się uda. Ceny nie wzrosną. xd
  • Odpowiedz
@ZanZani: albo ty dałeś się zmanipulować, jak pączek w maśle zaradnie konsumujesz, żeby pan zmanipulowany miał co dzieciom zostawić.
Otwieram listę najbogatszych ludzi świata i widzę tam samych zmanipulowanych z dziećmi, pewien Elon ma ich 10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślisz że to, że sam się wykluczyleś z puli genetycznej mnie razi? Proszę bardzo, wolny kraj
  • Odpowiedz
jedyna praca [...] za minimalną [...] nie jesteś nawet się sam w stanie utrzymać.


@Khaine: Jesteś w stanie się utrzymać i każda praca tak wygląda, zawsze jak jesteś młody i niedoświadczony to zaczynasz od dołu, czyli dostajesz gówno pensję. Wyobraź sobie, że skądś się w końcu wzięło słowo awans ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Coś zdaje mi się, że obecne ceny nieruchomości mogą mieć coś z tym wspólnego, ale pewnie się mylę.

@duzy_krotki: pewnie tak, bo za zmniejszoną liczbę urodzeń odpowiada mniejsza ilość osób w wieku sprzyjającym urodzeniom dzieci. Od kilku lat osoby z wyżu demograficznego lat 80. przekraczają 40 lat, a na ich miejsce wchodzi coraz mniej ludzi i potrwa to kilka- kilkanascie lat. Bardziej odpowiednia jest tu dzietność kobiet, czyli ilość dzieci
radonix - >Coś zdaje mi się, że obecne ceny nieruchomości mogą mieć coś z tym wspólne...

źródło: Bez tytułu333

Pobierz
  • Odpowiedz
@good: xDD
Czy ty stawiasz przecietnego polaka obok niemca ktorego na wiecej stac i uznajesz, ze mają wspolny powód niskiej dzietnosci?xDD

Powiedz mi czy polak jest w stanie kupic takiego nowiutkiego iphona ze swoich miesiecznych zarobków tak jak niemiec?xD

Wy za duzo social media obczajacie stad wasze zaburzenia poczucia rzeczywistoscixd a rzeczywistosc jest taka, ze głównym powodem niskiej dzietnosci w Polsce jest polacka bieda i przestancie stawiac znak równosci w
  • Odpowiedz