Wpis z mikrobloga

jeez, jak ja nie lubie byc facetem (ale nie tak, zeby sobie uciac #!$%@? jak tranzystory xD) - minely 3 lata od rozstania i ostatniego normalnego kontaktu, mi sie jakos teraz nagle przypomnial wyjazd w gory sprzed (+/- kilka dni w ta czy w tamta) 4 lat. byly spiny, ale bylo tez fajnie.

ale potem jeszcze inne rzeczy sie zesraly, a ja jeszcze bylem wtedy bardzo nieopierzony i glupszy, i sie #!$%@? (nie ze rozowa bez winy, tak to tez nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)). ale jak mnie to #!$%@?, ze ten temat wraca mi na tapete od swieta, nie mysle o tym juz codziennie, a przez pierwsze pi razy drzwi poltora roku tak bylo, dopiero jak znalazlem nowa dupe jako tako przestalem myslec o tym tak turbo czesto...

ale chcialbym byc jak j00leczka, ze po tygodniu, max miesiacu, zapominam o temacie i ide sie wyskakac gdzie indziej. a ja sie boje, ze bede ta mlodziencza nieudana milosc przezywal do kopniecia w kalendarz xD a tak bardziej na powaznie - wydaje mi sie ze bardziej boje sie mojej reakcji na sytuacje, kiedy znowu wydarzy sie w moim zyciu cos zlego, boje sie jak wtedy zareaguje. z jednej strony mam wrazenie ze w ostatnim okresie duzo rzeczy ze mnie zeszlo, jestem jakis bardziej wyzuty/otepialy/ogolony z emocji, przynajmniej w jakims tam zakresie (ale moze to juz ta pelna doroslosc dogonila ( ͡° ͜ʖ ͡°)), z drugiej boje jakiegos kolejnego epizodu depresyjnego w jakiejs przyszlej sytuacji... aktualnie nie przychodzi mi do glowy nic co mialoby na mnie zrobic wrazenie, ale pewnie tylko zgrywam kozaka...

#!$%@? bycie facetem, a przynajmniej nie bycie sebiksem, tak bym tylko myslal o malpkach, (L)egii i ruchaniu, i zycie byloby prostsze

#przegryw #wspomnienia #depresja #zwiazki #samotnosc
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeez, jak ja nie lubie byc facetem


@katopa: problem nie w tym że jesteś facetem, tylko że nadal nad tym rozkminasz.
Życie idzie do przodu, ty też idź. Szukaj kolejnej dziewczyny, zapomnij o tamtej.
  • Odpowiedz
  • 0
@A_R_P: a moze i tak jest, to moze inaczej - mam pindola i nie chodzilem po urzedach zmieniac rzeczywistosc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale pisalem to tez troche z przymruzeniem oka, nie chce sie dolowac na sile, jak juz jestem na etapie pisania postow w necie to znaczy ze znowu jest ze mna gorzej xD jutro bedzie lepiej
  • Odpowiedz
mam pindola i nie chodzilem po urzedach zmieniac rzeczywistosc ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@katopa: masz jakiś kompleks, że cały czas to podkreślasz?
  • Odpowiedz
  • 1
@czescmampytanie: i gdzie ty tam deklu widzisz oznaczenie ze pasta XD myslisz ze czytalem caly wysryw

w kazdym razie, idz spermic na tinderze jak sie cos tutaj nie podoba ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz