Wpis z mikrobloga

#iwonawieczorek #csiwykop
Ja #!$%@?. Obczajcie to. Po 14 latach, ogladajac klatka po klatce, na monitoringu z Sopotu widać 3 osoby. Paweł Adria i ktoś? Numer tożsamy podążający i dwóch osiłków? Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że monitoring jest tak pocięty, że występują 2x dosłownie po 1 klatce.
lskx - #iwonawieczorek #csiwykop
Ja #!$%@?. Obczajcie to. Po 14 latach, ogladajac kla...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 1
@Pradi: patrzac na rozmowe 3 osob, gdzie chlopaki ida w gore laska w dol widac, ze nikt nie przechodzil.
Trójka z przedmiotowch kadrów musiała wyjść z bocznej ulicy albo knajpy.
  • Odpowiedz
@lskx: Co? Ty jesteś niewidomy czy o co chodzi? Trójka ludzi w 2:12 pojawia się jak idą z dołu chodnikiem na kamerze CH7 i od razu widać ich na CH6. Te klatki, na których ich widać później to po prostu pozostałość po montażu, bo ktoś chciał pokazać tych dwóch chłopów, którzy rozstali się z dziewczyną i poszli w górę.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Pradi:

@lskx: Co? Ty jesteś niewidomy czy o co chodzi? Trójka ludzi w 2:12 pojawia się jak idą z dołu chodnikiem na kamerze CH7 i od razu widać ich na CH6. Te klatki, na których ich widać później to po prostu pozostałość po montażu, bo ktoś chciał pokazać tych dwóch chłopów, którzy rozstali się z dziewczyną i poszli w górę.


tak, z tylu ich nie widac kto to,
  • Odpowiedz
  • 0
@lskx Nie no ty musisz być upośledzony. 2:12 widać tę trójkę ludzi jak idą chodnikiem w górę. Widać ich na kamerze CH7 od tyłu i od razu od przodu pojawiają się na kamerze CH6. W 2:19 dalej ich widać na CH7 od tyłu jak idą chodnikiem w górę kadru. Te dwie pojedyncze klatki, na których ich widać później to są artefakty z montażu. Oni zostali ujęci przez te kamery, zanim dwaj
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Pradi: Wattsonie, to interesujące. Co nie zmienia #!$%@? faktu, że cięcie jest z dupy przypadkiem, albo i nie. Ekspozycja tej trójki jest nadzwyczaj mała, szczegolnie, ze w montazu starano sie zachować ciągłość.

Tak jestem upośledzony, dyskutuję z @Pradi
  • Odpowiedz
  • 0
@lskx Ich ekspozycja jest mała, bo tak zmontował to ktoś, kto sklejał to całe nagranie z kilku kamer. Osoba o dodatnim IQ domyśliłaby się, że gdyby rzut z 4 kamer z 2:18 potrwałby kilka sekund dłużej, to na kamerze CH6 widzielibyśmy dokładnie tę trójkę ludzi, która doprowadziła ciebie i autora tego nagrania do ekstazy. Gdybyście byli trochę mądrzejsi, to wiedzielibyście również, że to nie może być Adria i Paweł, ponieważ znajdowali
  • Odpowiedz
  • 8
@lskx 14 lat wiszą nagrania w sieci. Wrzucasz to nagle na tag i ogłaszasz przełom, bo kolejny internetowy detektyw zobaczył na nagraniu coś, co mu pasowało, zupełnie ignorując to, co nie pasuje. Wytknąłem tą oczywistość w pierwszym komentarzu, a ty dalej brniesz. Napisałem dokładnie to, co widać na tym nagraniu i co stoi w sprzeczności z bełkotem autora. Ty dalej brniesz. Uznałem więc, że musisz być debilem albo świetnie udajesz. Dobrze,
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Pradi:
Rozumiem, niemniej zobacz jak wyglada oryginał, link wklejam poniżej. Nie widzisz, ze ciecie jest tak zrobione, zeby zachowac kontynuacje z pominieciem trójki?

Trójka z pewnoscia sie zatrzymała i to na spory czas, mozna go oszacowac analizujac nagrania z kamery CH5 i czas kiedy pojawiaja sie w CH6 i 7.

Dodatkowo w CH6 widać ich na jednej klatce i znikaja, co zakloca predkosc filmu. widzimy klatkarz, goscie za nimi ida w podobnm tempie i mamy ich 5-6 ujec,
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Pradi: mamy 3 minuty miedzy przejsciem tamtej trojki ktora szla bezposrenio 10 sekund za IW, az sie znow pojawia na nagraniach o ile to ta sama trojka.

Do tego nie zgadza sie ulozenie taxi ptysiu. To nie sa te same 3 osoby.

2:54 taxi sie przesuwaja do przodu bo pierwsza z kolejki odjechala, biala taxa zmienia miejsce co widac miedzy CH. go nie te same osoby.

https://youtu.be/-A8-uStnLL4?si=ZbthRDGyQfqE8xsb&t=174
lskx - @Pradi: mamy 3 minuty miedzy przejsciem tamtej trojki ktora szla bezposrenio 1...
  • Odpowiedz
@lskx: Widzę, że nadal nie rozumiesz, zaczniemy więc od początku. Kolejność kamer to CH7 CH6 CH5 CH9. Iwona pojawia się na kamerze CH7 0:40. Przechodzi obok dwóch facetów i kobiety, którzy stoją i rozmawiają. Następnie pojawia się na CH6 0:49, CH5 0:57 i na CH9 1:04 przechodząc przez przejście dla pieszych. Trójka osób, którzy są według ciebie i autora filmu podejrzani, pojawiają się dokładnie jak Iwona na kamerze CH7 1:18,
Pradi - @lskx: Widzę, że nadal nie rozumiesz, zaczniemy więc od początku. Kolejność k...
  • Odpowiedz
@lskx: 1:27 i 3:40 masz dokładnie to samo ujęcie z kamery CH7 i klatkę z CH6. Widać faceta w krótkich spodniach, który minął trójkę osób i widać samochód, który jedzie drogą na wysokości stojących taksówek.
Pradi - @lskx: 1:27 i 3:40 masz dokładnie to samo ujęcie z kamery CH7 i klatkę z CH6....

źródło: CH7

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Pradi: ok. to konstruktywna rozmowa, bardzo mi się podoba. ja nie chce mieć racji bo cos se wymyslilem, tylko jestem ciekaw rozwiązania. Jak wszyscy na tym tagu.

Jednak na oryginalnym nagraniu, nim sie poslugujmy, bez edycji:
https://www.youtube.com/watch?v=-A8-uStnLL4&t=174s

0:43 idzie Iwona Wieczorek, potem minutnik mozemy pominac na chwile bo widzimy ja az do 1'15 sekundynagrania z
lskx - @Pradi: ok. to konstruktywna rozmowa, bardzo mi się podoba. ja nie chce mieć r...
  • Odpowiedz
No przecież mówię, że był montaż, ale nie po to, bo ktoś chciał ukryć trójkę jakichś przypadkowych ludzi, tylko dlatego, że ktoś coś #!$%@?ł i pojawiła się na nagraniu dwójki facetów, jedna klatka z tej samej kamery sprzed nieco ponad 2 minut. Jak można twierdzić, że ktoś chciał ukryć czy usunąć jakichś ludzi z nagrania, skoro nie dość, że pojawiają się te dwie klatki, na których ich widać, to jeszcze są widoczni
  • Odpowiedz
Myślę że jest to pocięte bo tamtym czasie zastanawiano się czy przypadkiem kłócąca się na nagraniu trójka nie zaczepiała kobiet i czy nie mogła pójść za Iwoną, dopiero po czasie wyszło że było to kłócące się rodzeństwo. Jeśli faktycznie coś chciano ukryć, to te osoby na jednej klatce to na pewno nie jest Adria oraz Paweł ponieważ oboje mają żelazne alibi, ponieważ logowania telefonu jak i zeznania potwierdziły że w tym czasie
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@anon-anonim:

dria oraz Paweł ponieważ oboje mają żelazne alibi, ponieważ logowania telefonu jak i zeznania potwierdziły że w tym czasie znajdowali się w innym miejscu. Wątek numeru tożsamego został wyjaśniony, że po prostu przemieszczał się przez te same stacje przekaźnikowe, ale nawet nie poruszał się tą samą trasą i osoba ta również miała alibi


To wszystko wiem, ale zapewne wiesz, ze policja/prokuratura/sledczy puszczaja w eter informacje nieprawdziwe, zeby obserwowac wyluzowanych, prawddziwych podejrzanych. zle to brzmi, ale to co wykluczono, a czego nie to jak obstawianie
lskx - @anon-anonim: 
dria oraz Paweł ponieważ oboje mają żelazne alibi, ponieważ log...

źródło: Zrzut ekranu 2024-08-8 o 02.17.34

Pobierz
  • Odpowiedz
:Ta trójka jest przez chwilę widoczna na nagraniu z Jelitkowa, godz. 04:11:04. Idą przed Iwoną. Świadczy o tym, że mogli widzieć co się stało z Iwoną, gdzie poszła itd
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Ona81: o, to cenna informacja. Mowisz o nagraniu spod wejscia na plaze, tym najslawniejszym? (bacowka, recznik, etc.)
  • Odpowiedz