Wpis z mikrobloga

kupiłem wszystkie Riseny na promocji na steamie i po niespełna 10h w jedynce zaczynam żałować xD dotarłem do klasztoru i jedyne questy jakie spotkałem to: znajdź kogoś i pogadaj, wróć do osoby dającej questa, biegnij znowu z kimś pogadać i wróć ZNOWU albo biegnij w ruiny i zabij 5 latających much xD wiedziałem że ta gra to wyrób gothicopodobny ale k---a, to jest tak słabe że serio czuje się wymęczony xD jedyne co jest w miare fajne, to walka, choć kostur to zart
#gothic #risen #gry #zalesie
methhod - kupiłem wszystkie Riseny na promocji na steamie i po niespełna 10h w jedync...

źródło: chuj

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@methhod: Nie jest to mistrzostwo fabularne, ale sama gra nie jest zła. Oczywiście jak na obecne czasy gameplay to kloc i nic się na to nie poradzi. Powstało to dla fanów Gothica i tak też zostało odebrane. Tym nie mniej jeśli po 10 godzinach bawisz się źle to chyba już nic nie da się z tym zrobić. :)

Bardzo ładne źródło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@methhod: no jest to taki lepszy gothic 3, mi tam sie podobalo, tylko przez specyfike jest to gra raczej strawna w malych dawkach na odobine tepego grindu po robocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@methhod: Przeszedłem ostatnio, początek to tam jeszcze znośny jest, ale 4 rozdział... xD A jakbyś chciał być strasznie OP, to magia i magic bullet na maksa, gra wtedy jest komicznie łatwa
  • Odpowiedz
@methhod: Dokładnie tak samo jak Gothiczek. Idź się dostań do miasta. Jak? Pogadaj, pozbieraj rzepę, kup patelnię (nie musisz zbierać kasy, dostaniesz), daj pijakowi wino (nie musisz szukać wina, dostałeś).

Może w 3 rozdziale - w połowie gry - coś się rozbuja? Jesteś magiem, więc pewnie jakieś magiczne rzeczy, rytuały, zagadki, szyfry, alchemia? Obywateli opętało! O kurde, ale będą egzorcyzmy. A nie... zwykła bitka. Pójdź, pobij, ukradnij książkę, wróć. No
  • Odpowiedz
@methhod: kup sobie Greedfall. Tanie jak barszcz, nie jest z kategorii AAA jak jakieś wieśki więc coś nowego, ale za to główny wątek jest zajebisty. Też taki wyrób gothicopodobny, ale trzyma jakość. No i jest klimat.
  • Odpowiedz
@methhod Moim zdaniem Risen 2 jest naprawdę fajny. Ma piracki kolorowy klimat. Można się poczuć jak w obozie w Jarkendarze. Jest b--ń palna, piraci i papugi. No i jest polski dubbing. Risen 3 jest bardzo podobny (nawet lokalizacje się powtarzają w sporej mierze), tylko dodali jakichś nieumarłych. Trochę to psuło klimat.
  • Odpowiedz