Wpis z mikrobloga

#siatkowka To teraz takie pytanko. Wenerska jako jedynka do następnych Igrzysk czy kogoś innego widzicie na tej pozycji?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fuzuyaku: ja to bym zadal inne pytanie. Czy Wenerska bedzie grala na poziomie do 35 roku zycia xD Bo ja tego nie widze.

Patrzac na inne kadry w strefie medalowej to sypaczkami sa duzo mlodsze dziewczyny. Lavarini musi sie postarac z nowa jedynka xD Oby Nowicka uniosla ciezar.
  • Odpowiedz
@Fuzuyaku: @Mipeciak @nammah No niestety zarówno Kasia Wenerska (rocznik 1993) jak i Marlena Kowalewska (rocznik 1992) mają swoje lata. Na LA to jeszcze powinno wystarczyć, rozgrywające są raczej długowieczne.

Julka Nowicka jest trochę szalona, taki mały Firlej. Fajnie się to ogląda. Jest jeszcze Alicja Grabka. Ale niestety zarówno Kowalewska, Nowicka jak i Grabka są dość niskie, poniżej 180 cm wzrostu. W ostatnim sezonie bardzo mi się spodobała Martyna
  • Odpowiedz
  • 1
@groman43: @nammah @Mipeciak
Ja akurat Nowickiej nie widzę w tej kadrze, za każdym razem jak grała, to grała strasznie niedokładnie. Taka młodsza Wołosz. Wolałbym Grabkę tutaj, albo kogoś innego, może się ktoś narodzi.
  • Odpowiedz