Wpis z mikrobloga

Jako zwolennik Trumpa odetchnąłem, jego kampania była spłukana i właściwie od początku ładowała cały hajs tylko w Pensylwanię, a Kamala mogła to wszystko pogrzebać wybierając gubernatora Pensylwanii który ostatnio wygrał z kandydatem Republikanów o 15%

Zamiast tego dostaliśmy lewicowego odopwiednika Vancea tylko że znacznie starszego i z większym bagażem afer

#usa #wybory #polityka #trump
Towarzysz_Pawulon - Jako zwolennik Trumpa odetchnąłem, jego kampania była spłukana i ...

źródło: GUECN30WEAA4KFO

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Towarzysz_Pawulon: o co chodzi Demokratom? Bo nie mogę tego pojąć. Oni chcą wygranej pomarańczowego orangutana i przygotować się na 2028 czy jak? Może Shapiro jej odmówił, bo chce zostać prezydentem w 2028?
  • Odpowiedz
o co chodzi Demokratom?


@Gours: Ale o co ma chodzić? Walz jest w takim sensie lewicowy, że popiera płatne urlopy pracownicze, Shapiro to szołmen łatwy do atakowania.

a czemu tak Ci na Trampie zależy?


@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: Wielokrotnie OP pisał, że chodzi mu wyłącznie o "ból dupy soyboyów", ale gdzie on tych soyboyów widzi (i kim oni są) to już nie wyjaśnił.
  • Odpowiedz
Typ jest najłatwiejszą osobą do wypunktowania


@Towarzysz_Pawulon: 30 lat temu jechał po pijaku. I to jest tyle z tego, co przytoczyłeś xD większy problem to taki, że służył w NG zamiast w normalnej armii i poza tym, że no był i raz stacjonował w Europie trudno powiedzieć by to było coś, co chwyci.
  • Odpowiedz