Wpis z mikrobloga

Idę na trening i jak wrócę to może spadnie, może urośnie. W sumie jak ktoś faktycznie chce być long, to każdy scenariusz będzie dobry.

Poza tym co ciekawe, ta stara #!$%@? Realty income opublikowała wyniki finansowe i AFFO jest ponad oczekiwań, do tego zwiększyli dywidende +2%, i chyba zamierzają wypłacać ją kwartalnie.
#gielda
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@Jamniki2:
No bo trochę to widziałem jako wadę, że już rozrośnięta mocno, w porównaniu do takiego Agree. Do tego te zamykanie niektórych dolar store itp. w kraju
  • Odpowiedz
@3k1m skąd info o dywidendzie co kwartał bo nic nie widzę, realty się ciągle elegancko rozwija czy ja wiem czy jest przerośnięta, całą Europę ja jeszcze do ekspansji i w sumie cały świat xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Jamniki2:
No właśnie paradoksalnie kupilem najwięcej z reitów, bo się jeszcze uczyłem jak to działa, i potem dobrałem mniejsza pozycue na Agree.

Dobra, nie do końca dobrze przeczytałem:

Realty Income also announced it has declared a quarterly cash dividend of $0.3750 per share to holders of the Company's 6.00% Series A Cumulative Redeemable Preferred Stock. The dividend is payable on June 28, 2024, to preferred stockholders of record as of
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Jamniki2:
Zakładam, ze ATH mozemy zobaczyc, a to bylby spory wzrost. Poki co jestem +12% na O + dywidendy, więc zajebiscie. Wiesz co to są te series a 6% dividend shares?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Jamniki2:
Tak, był znaczący. Żałuję, że nie kupiłem więcej reitow, ale i tak jest essa.

W ogóle realty za ponad 60$ to coś wspaniałego
  • Odpowiedz