Wpis z mikrobloga

Ostatnio "postarzyłem" się o 10 lat na Badoo w celu wyrwania na ons jakiegoś milfa, czasem sporadycznie jakieś wpadały ale wiadomo że przy 23 latach większość 30 latek nie ma nawet mojego wieku w preferencjach wyszukiwania. Wniosek? Większość kobiet po 30 a nawet nieco młodszych wygląda jak żywe trupy. Przeglądając profile w przedziale 28-35 duża cześć kobiet wygląda jakby miała 40. Znalezienie ładnej dziewczyny w przedziale 18-23 jest bardzo szybkie natomiast w przedziale 30-40 lat to jedna na dosłownie kilkadziesiąt kobiet jest na prawde bardzo ładna.. Dziewczyny dosłownie w 5 max 10 lat przeobrażają się z pięknego motyla w starą aseksualną prukwe.
Tak wygląda przeciętna 35 latka..
#tinder #badoo #przegryw #heheszki #takaprawda #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem #blackpill #redpill #seks
pepe998 - Ostatnio "postarzyłem" się o 10 lat na Badoo w celu wyrwania na ons jakiego...

źródło: Zrzut ekranu 2024-08-05 195921

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziewczyny dosłownie w 5 max 10 lat przeobrażają się z pięknego motyla w starą aseksualną prukwe.


@pepe998: ale przecież ściana nie istnieje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
ale przecież ściana nie istnieje ( ͡º ͜ʖ͡º)


@lexico: pod względem seksualnym nie istnieje pod względem związku z kimś w miare wyglądającym już tak
  • Odpowiedz
@pepe998: Tak czy siak dla wielu facetów to fajna milfa będzie .Przecież jak za młodu sie nie wyszalał to jego wymagania będa bliskie podłogi.Dla takiego sub5 to to będzie łakomy kąsek a dla niej szansa na beciaka
  • Odpowiedz
@pepe998: Co ja co to prawda, poznałem dużo kobiet które mają koło 30 lat a wyglądają na grubo po 40, otyłość zmarszczki tłuste włosy ogólnie brak jakiejkolwiek zadbania ewentualnie znam jedną 36 łatkę która jest dobrym milfem oczywiście jak dobrze się wymaluje. A chłopy o wiele lepiej wyglądają i widać że są bardzo zadbani, sam koło trzydzieści wyglądam lepiej kiedy miałem te 20
  • Odpowiedz
A chłopy o wiele lepiej wyglądają i widać że są bardzo zadbani, sam koło trzydzieści wyglądam lepiej kiedy miałem te 20


@Przegryw196cm: +1. Biologia nam sprzyja. No i nie mamy takich trudności co kobiety z ćwiczeniem na siłce.
  • Odpowiedz