Wpis z mikrobloga

Ostatnio "postarzyłem" się o 10 lat na Badoo w celu wyrwania na ons jakiegoś milfa, czasem sporadycznie jakieś wpadały ale wiadomo że przy 23 latach większość 30 latek nie ma nawet mojego wieku w preferencjach wyszukiwania. Wniosek? Większość kobiet po 30 a nawet nieco młodszych wygląda jak żywe trupy. Przeglądając profile w przedziale 28-35 duża cześć kobiet wygląda jakby miała 40. Znalezienie ładnej dziewczyny w przedziale 18-23 jest bardzo szybkie natomiast w przedziale 30-40 lat to jedna na dosłownie kilkadziesiąt kobiet jest na prawde bardzo ładna.. Dziewczyny dosłownie w 5 max 10 lat przeobrażają się z pięknego motyla w starą aseksualną prukwe.
Tak wygląda przeciętna 35 latka..
#tinder #badoo #przegryw #heheszki #takaprawda #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem #blackpill #redpill #seks
pepe998 - Ostatnio "postarzyłem" się o 10 lat na Badoo w celu wyrwania na ons jakiego...

źródło: Zrzut ekranu 2024-08-05 195921

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pepe998 kto nie wierzy to nich sobie wyszuka na insta swoje koleżanki ze szkoły średniej xd

Przy 25-26 latach wiek siada na ryj aż przykro. Nagle oczy podkrążone, cera zniszczona wiecznym makijażem, włosy rzadkie. Cycki lecą na spotkanie z podłogą. Dochodzi roszczeniowość..... Etc
  • Odpowiedz