Wpis z mikrobloga

80 617,05 - 5,00 = 80 612,05

Regen dzisiejszy. Tętno podwyższone, bo raz że mnie napędzało placebo spowodowane nowymi (UWAGA: damskimi) butami (choć w Saucony miewałem chyba niższe przy zbliżonym tempie, nie wiem), a dwa, to ścigała mnie POLICJA, więc nie było miękkiej gry

#sztafeta #bieganie

Skrypt | Statystyki
Piter_Privisi - 80 617,05 - 5,00 = 80 612,05

Regen dzisiejszy. Tętno podwyższone, bo...

źródło: GarminConnect_20240805-180236

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enteropeptydaza: Na razie to ciężko powiedzieć, biegłem tylko regen i to tylko 5 kilometrów, pierwsze kilometry jak dla mnie podobne jak w Sauconach, czyli niby zachęcający do szybszego biegu, aczkolwiek mam wrażenie, że są trochę miększe (nie tak miękkie jak Hoka). Jako, że mam damski model (pozdrawiam rozmiarówki w sklepach), to teoretycznie powinienem łatwiej uzyskiwać lepsze tempo, gdyż but jest lżejszy (ok. 240 g vs ok. 270 g w Saucony).
  • Odpowiedz
Czyli warto


@Piter_Privisi: zawsze warto mieć lżejsze niż cięższe. Ciekawe na czym tylko te 30g różnicy, aż taka różnica w szerokości pomiędzy damskim i męskim butem w tym samym rozmiarze?
  • Odpowiedz
@Ark00: Na pewno są nieco węższe, nie wiem też czy pianka nie jest zrobiona pod niższą wagę biegacza/biegaczki. W ogóle teraz widzę, że Asics podaje, że damski Novablast 4 waży ok. 225 g. Co strona, to inne dane ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Ark00: Nawet znalazłem wagę i z ciekawości wrzuciłem na nią wszystko co mam (w swoim rozmiarze wkładki, tj. 26 cm):
- Asics Metaspeed Sky+ – 193 g
- Nike ZoomX Zegama 2 – 292 g
- Saucony Triumph 21 – 254 g (zaskoczony jestem, sądziłem, że będą cięższe, czyżby zużycie gumy aż tak obniżyło masę?)
- Asics Novablast 4 Damski – 241 g
  • Odpowiedz
Saucony Triumph 21


@Piter_Privisi: może tylko wydają się ciężkie, czasem jak cholewka opina mocno stopę to ma się wrażenie że but jest cięższy niż w rzeczywistości
  • Odpowiedz