Wpis z mikrobloga

1. Do kiedy potrwa remont Solnej?
2. Czy przy węźle Poznań Wschód dalej są takie korki jeśli wjeżdża się z S5 na obwodnicę?

#poznan
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@andale @KHOT A da się w miarę bezproblemowo przejechać od Estkowskiego do Al. Niepodległości? W przyszłym tygodniu będę jechać na Szpitalną i zastanawiam się jak najlepiej pojechać i czy jest sens wjeżdżać od autostrady, czy nie lepiej wjechać DK92 żeby uniknąć korków na S5. A z węzłem Poznań Wschód myślałem że może np przesunęli się z pracami kawałek dalej od samego węzła przez co to wszystko się mniej korkuje
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: nie ma znaczenia gdzie są prace, wszystko się korkuje od wschodu do Krzesin. Dzisiaj rano na S-11 korek do Poznania był do Gądek właśnie przez tą z-----ą rozbudowę, mimo że większość aut jedzie w kierunku zachodnim. Ogólnie cyrk na kołach. Generalnie wielka loteria, bo są takie dni, że jest pusto, aczkolwiek osobiście w tych okolicznościach przyrody bym wybierał 92, mimo, że też może być korek.
  • Odpowiedz
  • 0
@KHOT Ja akurat będę jechać 15.08 więc pewnie ruch będzie mniejszy z uwagi na święto, ale generalnie jest tak jak przypuszczałem i do zakończenia remontu A2 najlepiej unikać S5 i ze wschodu wjeżdżać dk92. Dzięki za pomoc.
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: wszystko zależy od godziny, w jakiej będziesz wjeżdżać.
Obserwował bym mapy googla i podejmował decyzję o trasie już jadąc.
Od Swarzędza też się potrafią mega korki zrobić.
  • Odpowiedz