Wpis z mikrobloga

Ci oto szanowani panowie czyli: lekarz, inżynier, prawnik i nauczyciel.
Tak, ci szanowni panowie, szli i jeden z nich wpierdzielił z ręki jakąś folię pod siebie przed przejściem (nie wiem, po batonie czy czymś podobnym).
Gdy mu zwróciłem uwagę przez odsunietą szybę to jeden z nich pozdrowił mnie w swoim zwyczaju krajowym czyli pokazał środkowy palec xD
Zdecia zrobione od razu po pozdrowieniu na wypadek gdyby wpadło im do głowy wrócić i pozdrowić w swoim zwyczaju auto.

Macie swoje wizy i przeprawianie przez stowarzyszenia migrantów przez granicę. Życzę powodzenia w mieszkaniu w Warszawie.

Sytuacja z około godziny 21:00. Warszawa, Śródmieście. Zdjęcia własne i z zamazaną twarzą co by wykop nie kasował.

#warszawa #imigranci #granica #neuropa #bekazpodludzi #takasytuacja
dzidek_nowak - Ci oto szanowani panowie czyli: lekarz, inżynier, prawnik i nauczyciel...

źródło: temp_file7176655864450358028

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 16
@voasary nie no niech śmieci i rzuca gdzie popadnie śmieci a ty polaczku plac coraz więcej za śmieci xDDD
W dodatku na takie chamstwo trzeba reagować. A krzyknęłam mu: podnieś to. Czy jakoś podobnie.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: co z tego, że duży xD gdy idzie grupka sebków a tym bardziej czarnych to ja bym omijał ich bo oczywiste, że będą chcieć się wykazać między sobą a małpy razem silne. Jeden już taki startował do jednego gościa mikrusa bo był większy i krzyczał no dawaj, no chodź to dostał nożem xd
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak mi ostatnio czarny lekarz w taryfie w----l się na rondo wymuszając pierwszeństwo. Po klaksonie pokazal tylko faka i turlał sie dalej ale już z melą na szybie (nie jasiem melą).
  • Odpowiedz
  • 5
@ImperatorPL Od śmiecia się zaczyna a na morderstwach i zbiorowych gwałtach kończy.

No ale bądź mondry, nie dorabiaj ideologii.
Nie wiem jak twój rozumek wpakowaltu słowo "ideologia", ale ok, wiem że jesteście lemingi mocno ograniczeni intelektualnie.
  • Odpowiedz