Wpis z mikrobloga

Do wszystkich mirków #tfwnogf, którym zależy na znalezieniu swojego #rozowypasek, ale nie wiedzą jak/mają dość 1000 bezsensownych porad polecam:

http://www.youtube.com/user/HowToGetAGirlfriends

Kanał prowadzi naprawdę ogarnięty koleś, widać że zależy mu bardzo, by pomóc każdemu z niższym poczuciem wartości/brakiem wiedzy o kobietach itd. Ma pasję i motywuje do pracy nad sobą :) Dodam, że mi bardzo wiele dały te filmiki i jestem #tfwgf już od 2 miesięcy ;)

#wygryw #przegryw #porady
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sudokuu w sensie, jak gdzieś "na żywo" podrywa dziewczyny? Koleś nie jest typowym PUA i działa w inny sposób. Tłumaczy w jednym z filmów, że nie lubi PUA i nie pokazuje widzom "podrywania" losowych dziewczyn, bo to nie w porządku wobec nich - podchodzi do Ciebie koleś, wydaje się zainteresowany a potem się okazuje, że to tylko ściema. Jak dla mnie tłumaczenie ma sens.

Weź pod uwagę, że wiele tych "infield
  • Odpowiedz
@warnec: Tam też są dobre porady. Takie podrywanie losowych dziewczyn jest bardzo przydatne. Fakt, czasami widać, że są to ustawki, ale wystarczy omijać takie kanały szerokim łukiem.
  • Odpowiedz
@Sudokuu: ale podrywanie losowych dziewczyn dla samego podrywania to daje tobie cokolwiek, jeżeli startujesz z pułapu "jestem totalnym przegrywem tak motzno, że nie umiem nawet otworzyć ust do nikogo". To są takie podstawy jak wiązanie butów. Prawdziwie stajesz się interesujący dla innych gdy.. jesteś interesujący. A tego wciskanie kitu losowym ludziom na ulicy ciebie nie nauczy. Bycie interesującym wypływa z wewnątrz, z pasji, a nie z wyuczonych behawioryzmów, że nauczysz
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: O, właśnie! :) Lepiej sam bym tego nie ujął. Najpierw zadbaj o siebie (realizacja marzeń, planów, sport, co tam chcesz) a potem podrywanie i to najlepiej nie losowych lasek byle gdzie, ale jakieś choć trochę Ci znajome na imprezach/wspólnych spotkaniach na uczelni, jakichś kołach zainteresowań, na siłowni, nie wiem... Gdzie tylko chcesz
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski:

To są takie podstawy jak wiązanie butów.


To spróbuj kiedyś poderwać laskę na ulicy xD Podrywanie na ulicy jest trudniejsze od podrywania koleżanek czy znajomych, o wiele. Zwłaszcza w polskich warunkach. Jeśli będzie dobrze podrywał na ulicy to wszędzie dasz sobie
  • Odpowiedz
@xzn_:

próbowałeś czy teoretyzujesz?


Widzisz taka jest różnica między osobą z problemami a bez, że ta z problemami próbuje czy teoretyzuje, a ta bez po prostu to
  • Odpowiedz