Wpis z mikrobloga

@dotankowany_noca: Oby z nim coś ciekawego zrobili bo nie wytrzymam chyba. Wiem, że to trochę część gimmicku, ale chłop robi 'wielki comeback' i wychodzi jak na zwykła tygodniówkę i gapi się w ziemie xD Ja mam poczucie, że on ma zerową aurę w porównaniu do Codiego, czy nawet Rollinsa i Punka. Ciekawe co z całym bloodline, imo nie do utrzymania to jest, za dużo ich się namnożyło wokół.
  • Odpowiedz
@Vunshi: no widzisz, dla mnie np. to codi przy romanie nie ma zerowa aure (nienawidze tego slowa, no ale)

no beda chcieli stare vs nowe bloodline na survivor series, pewnie z the rock vs roman na wmce
  • Odpowiedz
  • 0
@Wojt_ASR_ ja w sumie też, ale tyle jest używane że co zrobić, już się przyzwyczaiłem.
Żeby nie było, ja też nie mówię, że Cody to jakiś top, ale no nie wiem. Przydałoby się jakieś odświeżenie Romanowi, bo imo ma potencjał na o wiele więcej po prostu. Ale patrząc, że zostają przy tym storyline, to małe szanse pewnie.

No niby tak, i do SS to jakoś pociągna, ale ja nie wiem jak
  • Odpowiedz
@Vunshi: Nie no, ale przecież ten storyline jest niesamowicie gorący, nie był przez ostatnie 3-4 tygodnie, bo każdy już czekał na powrót Romka, ale w końcu nastąpił. Powroty Heymana, braci Uso, reunion z Samim, wojna z The Rockiem, no sporo tam jest.

Nie wiem, Tanga Loa to pewnie zostanie później w------y xd No ale nie wiem, jeszcze sporo czasu na takie rozważania.
  • Odpowiedz