Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy juz zdziadziałem czy to #depresja czy co sie dzieje 27 lvl A wiec wyglada to tak - po pracy w #kolchoz totalnie nic mi sie nie chce.. najchetniej bym tylko spał.. Nie wychodzę wogole ze znajomymi do ludzi itp jedyne co robie w czasie wolnym to granie na konsoli i trening na silowni ( cwicze juz 11 lat) wiec to dla mnie rutyna. W kazdym tygodniu staram sie zrobic 2-3 treningi chociaż, mimo ze po pracy nie mam totalnie sily ani chęci ale jest twarda psychika i chodze. Ciekawi mnie czemu stalem sie taki aspoleczny? Poprostu nie widzę potrzeby przebywania z ludźmi. Czy to wina kolchozu? Nie mam ochoty na zadne spotkania imprezy wyjazdy , podroze totalnie nic potrafię caly urlop tygodniowy spędzić w lozku chodzic na silownie spac i grac i jestem szczęśliwy. ( wiec czy to źle ze jestem inny? ) 2-3 miesiace temu rozstalem sie z kobieta, samotna matka z trojka dzieci bylem z nia rok. Jak jeszcze bylismy razem to jezdzilem do niej co weekend na caly weekend a teraz moje wychodzenie z domu to tylko praca, sklep, silownia i nic mi sie wiecej nie chce i nic mnie nie interesuje ze znajomymi tez pourywalem kontakty. Jedyny moj cel na ta chwile to tak naprawdę odkladanie kasy na jakis drozszy samochód zeby sie dowartosciowac w jakis sposob. #aspoleczny #pytanie #xbox #ps4 #aspolecznosc #zdrowie #samotnosc #zaburzeniaosobowosci
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@needer: mam tak od kilku lat i w sumie gdyby nie żona to bym trenował i grał (na #!$%@ mnie było wiązać się z kimkolwiek jak po latach człowiek i tak dostrzega że mu to nie było potrzebne).
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@baadnews ja tak mialem po zwiazku z moja byla, ale ja postanowiłem to zakonczyc bo 3 dzieci w domu to tragedia.. A bywalem tam weekendowo tylko.. 6 letnia dziewczynka to byla masakryczna sprawa
  • Odpowiedz