Wpis z mikrobloga

Mirkowie,
Bardzo spodobał mi się "frywolny", kolorowy styl ubrań marki "Polo Ralph Lauren". W erze marek fast-fashion, jest to powiew świeżego powietrza.

Oczywiście nie wszystko z najnowszej kolekcji mi pasuje, więc zastanawiam się gdzie mogę znaleźć produkty z poprzednich kolekcji?

Wiem o Vinted, ale z uwagi na popularność marki wśród chamstwa, spodziewam się że 95% ofert to podroby.

Wszystkie wskazówki docenienam, dzięki.
#modameska #moda #ubrania
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@cherrz: zakładam, że podróbkami będą produkty z jak największymi logami, ale jednak w głowie zostaje niepokój. Spróbuję

@Niedobry coś masz ciekawego do powiedzenia?

@mariuszzmariuszowa kiedyś miałem tę aplikację, ale nigdy nic tam ciekawego nie znalazłem. Spróbuję ponownie
  • Odpowiedz
@Red_Ducc znajdz sobie w internecie jak zrobic qc na ralpha i kupisz tam gdzie chcesz. poczytasz troche i sie nauczysz. nie wykluczam ze nie popelnisz bledu i w twojej szafie znajdzie sie fejk. obecnie kupujac nigdzie nie masz 100% pewnosci czy nie trafisz na fejka
  • Odpowiedz
Bardzo spodobał mi się "frywolny", kolorowy styl ubrań marki "Polo Ralph Lauren". W erze marek fast-fashion, jest to powiew świeżego powietrza.


@Red_Ducc: Nie żeby coś, ale Ralph to też jest fast-fashion
  • Odpowiedz
nie


@Red_Ducc: Tak. Nawet w Polsce w pewnym momencie rzeczy tej firmy można było kupić w tak ekskluzywnych butikach jak Kaufland lub Biedronka. Idziesz do CCC a tam sprzedają buty Polo.
  • Odpowiedz
  • 1
@Cztero0404:
1. Nie znasz definicji "fast-fashion"
2. "Polo Ralph Lauren" pomylił Ci się z innymi markami Polo z podobnym logiem (np Beverly Hills Polo Club), który faktycznie jest sprzedawany w CCC.
  • Odpowiedz