Wpis z mikrobloga

@PozdroPocwicz XD nic sobie nie uroiłam. Ty masz jakieś wizje na temat jakiejś grupy kobiet. Oczywiście nie umiesz tego uargumentować a mnie to bawi.
Nazwiesz mnie lewaczką powiesz schizofrenia ale nawet nie załapałeś o co chodziło. Nic dziwnego bo pisząc takie gówno nic tam w głowie być nie może. Kisiel jakiś zamiast mózgu :3
  • Odpowiedz
@PozdroPocwicz XD o matko bosko. To napiszę wprost bo chyba nie rozumiesz swojego urojenia.

@Bocianek2750: Lewaczki lubią być dominowane przez kolorowych inżynierów z afryki. Dla takich to forma gratyfikacji seksualnej


Skąd to wziąłeś? Masz jakieś badania czy opracowałeś taką tezę na piwku z kolegami czy
  • Odpowiedz
@StrangeGem: jak nie masz zamiaru to zabieraj stąd swoje lewicowe dupsko i uciekaj w podskokach. Póki co potrafisz tylko kłamać i atakować bo neurony popaliło od prostego zarzutu, że kłamiesz. Strzelam, że nie pracujesz na żadnym poważnym stanowisku z dużą odpowiedzialnością bo twoja logika jest na poziomie dziecka.
  • Odpowiedz
@PozdroPocwicz: To #!$%@? strzelasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie odpisuj do momentu aż nie wytłumaczysz skąd Twoja teza się wzięła. Ja wytłumaczyłam czemu tak napisałam. Ty nie potrafisz bo jest to prawacki chochoł.Dobry na piwo z cumplami.
Jesteś niezbyt mądrym człowiekiem ale nie musisz wyobrażać sobie czegoś o czym nie masz wiedzy.
  • Odpowiedz