Wpis z mikrobloga

Introwertka, dziewica, z kompleksami, podobno ładna, podobno mądra, wszyscy faceci naokoło chcą cię tylko przelecieć, a ty marzysz o romantycznej miłości. Ale i tak tutaj to ty jesteś ta zła "bo czekasz na chada a nie dajesz szansy chłopakowi na swoim poziomie".

Fun fact: kolega ze studiów 164 cm wzrostu z dużą nadwagą powiedział mi wczoraj, że chociaż jestem "śliczna i fajna", to i tak nie chciałby mnie jako dziewczynę, bo bałby się, że go szybko zdradzę. Tyle o romantyzmie przegrywów i inceli.

#damskiprzegryw
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Squanto

Tu nie ma romantyzmu tylko strach. Mylisz pojęcia.


Aha. Brzydki facet mówi Ci prosto w oczy coś przykrego i to ma być strach. Jakby się bał, to w ogóle nic by nie powiedział. Nie róbmy divy z logiki.
  • Odpowiedz
@sandilinka: Ale się nie boi mówić, tylko być z kimś ładniejszym od Siebie że go ten ktoś zostawi. Tutaj jest logika. U Ciebie dalej niezrozumienie czym jest strach a czym romantyzm. O logice nie mówiąc.
  • Odpowiedz
to i tak nie chciałby mnie jako dziewczynę, bo bałby się, że go szybko zdradzę. Tyle o romantyzmie przegrywów i inceli.


@sandilinka: a co tu się wyklucza? Miałby "chcieć przede wszystkim twojego dobra" tak jak wam - różowym się wydaje i zostać cuckoldem? xD Romantyzm nie wyklucza szacunku do siebie.
  • Odpowiedz
Tak tak jestem płatkiem śniegu i nie ma prawa być mi przykro wobec niewyobrażalnych cierpień chłopów, którzy nie mogą mieć seksu. Znam narrację. Ja mogę, ale nie chcę.


@sandilinka: no i dokładnie tak jest. To tak jak #programista15k który się wypala w zawodzie i psioczy jak to mu źle pod batem scrum mastera mimo, że jest w top 10% zarobków w kraju i pewnie w top 2% na
  • Odpowiedz
wszyscy faceci naokoło chcą cię tylko przelecieć, a ty marzysz o romantycznej miłości


@sandilinka: bardzo łatwe rozwiązanie to nie spieszyć się z tym. Szukaj aż znajdziesz takiego który Cię doceni.
Jeśli chcesz nabrać doświadczenia to już lepiej znajdź dyskretnego sponsora, z fajnym to będzie jak na randkach
  • Odpowiedz