Wpis z mikrobloga

@VooleTz:

@infamousrwk: Dorosłem chyba do decyzji. Mieszkam w Poznaniu, a dostałem zaproszenie do przyjaciół na parapetówkę do Bydgoszczy, to uznałem, że czas najwyższy. Półtora roku temu napisałem do niego list, nie otrzymałem odpowiedzi, a okazało się, że zawiniła poczta najprawdopodobniej, bo list z odpowiedzią wysłał, ale do mnie nie dotarł...
  • Odpowiedz
Półtora roku temu napisałem do niego list, nie otrzymałem odpowiedzi, a okazało się, że zawiniła poczta najprawdopodobniej, bo list z odpowiedzią wysłał, ale do mnie nie dotarł...


@Trollunio: zapytaj mamy czy listu nie widziała xD
  • Odpowiedz
@gali20 >przez wychowanie strikte damskie wyrosłes na geja ?

Panie tęczowy wiedzę że nie widzisz różnicy miedzy wychowaniem przez samotną normalną matkę ,a przez dwie zdegenerowane lesby?
  • Odpowiedz
  • 0
@Trollunio: na pewno mile uczucie. Ja swojego ostatni raz widzialem 11lat temu pozniej jakos odechcialo mu sie telefony odemnie odbierac. Swoja droga jak uwazacie to rodzic czy dziecko powinno starac sie utrzymac kontakt?
  • Odpowiedz
  • 0
@Prorok56: moje jest takie samo a wlasnie sporo osob mi mowilo,ze to ja powinienem sie odezwac ale jak ktos raz drugi czy trzeci mnie olewa to chyba jasne jest,ze ma mnie w dupie.
  • Odpowiedz