Wpis z mikrobloga

ale jak mamy się nauczyć nie pamiętając/nie wiedząc co było i dlaczego?


@ladzinsky: Zacznijmy od tego, że gdybyśmy byli państwem, a nie zlepkiem indywidualistów to nie byłoby się o czym uczyć. A pomiędzy uczeniem się na historii, a ogólnokrajowym celebrowaniem porażek jest jednak subtelna różnica.
  • Odpowiedz
@Returned: Człowieniu, u nas na prowincjonalnym małym miasteczku to syrena strażacka co drugi dzień, nawet jak do kota jadą. W okresie dojrzewania czereśni do tego huki z armatek i modulowane syreny od świtu do zmierzchu. Więc jedna syrena więcej 1.08 to już nic nie robi.
  • Odpowiedz
Kłócicie się pod moim memem nawet mnie nie wołając, a ja dostaję powiadomienia.


@djtartini1: Nie kłócimy tylko dyskutujemy, na wykopie są tylko ludzie na poziomie, to nie jakiś lurker XD Wykop ja kto wykop, jak czegoś nie spier...lą raz na kwartał, to nie byliby sobą. Pozdrawiam i miłego weekendu ()
  • Odpowiedz
@ladzinsky: ale ja nie twierdzę, że to powód do dumy. Chodzi mi o to, że jestem na tyle zajęty swoim życiem, że nie pilnuje dat i czasami nawet nie wiem jakie jest dzień miesiąca dokładnie. Jak wracam zmęczony i zamyślony, to nie będę od strzała wiedział o co chodzi, zwłaszcza, że sytuacja na świecie jest w tej chwili taka a nie inną... @Piospi tak, wiem. I co z tego,
  • Odpowiedz