Wpis z mikrobloga

Pół miliarda złotych bezczelnie ukradzione przez pisowców na kampanię, milionowe pensje (w tym 5 milionów dla brata Ziobry) i zatrudnienie ludzi którzy nie musieli nic robić - 466 wykopów
M----n srajacy do stawu - 2300
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #sejm
sznioo - Pół miliarda złotych bezczelnie ukradzione przez pisowców na kampanię, milio...

źródło: IMG_3635

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PiS sprowadził do Polski ręce do pracy, których Polska wówczas potrzebowała. Sprowadził je na własnych zasadach, z pozwoleniami na pracę, z czasowymi pozwoleniami na pobyt. PO w 2015 zgodziła się na kwoty i relokację, ale przewalili wybory. Teraz temat powraca. Nie rżnij więc nie powiem kogo.


@eduardo-garcia: wiadomka muslim mudżyn sprowadzony przez prawaka jest lepszy niż ten sprowadzony przez lewaga, czego nie rozumiesz LEWAGUUUUU. A że mudżyn zapłacił łapówkę za
  • Odpowiedz
Pół miliarda złotych bezczelnie ukradzione [...] - 466 wykopów

M----n srajacy do stawu - 2300


@sznioo: Od zarania dziejów, każda władza w ten czy inny sposób kradła. Więc to że PiS kradnie nie dziwi mnie bardziej, niż śnieg w styczniu, czyli wcale. Po drugie, co mi k---a da ta wiedza? Będę ich osądzał czy jak?

A m----n srający do stawu to u nas powiew świeżości, tego jeszcze nie było. Owszem,
  • Odpowiedz
@sznioo: bo ile można o tym mówić że PiS to g---o? Wszyscy oni powinni skończyć a pierdlu, wiadomo to od lat, kolejna afera nie robi już różnicy. Różnice zrobiłoby jakby musieli oddawać pieniądze albo wreszcie zostali skazani, cała resztą to spektakl dla idiotów. (Dobrze wiemy że tych pieniędzy nie oddadzą dlatego to wszystko pic).

A pierwsze przypadki dziczy w naszym kraju to nowe zjawisko bo to pierwsze przypadki. Ja bym
  • Odpowiedz
@sznioo: moja matka 2 miesiące leżała w szpitalu, 3 operacje ratujące życie i PZU nie wypłaciło za to nic, 0 zł argumentując to tym, że to są konsekwencje operacji na którą sama sobie poszła (usunięcie kamieni). Złodzieje.
  • Odpowiedz
@sznioo: kiedy tyrasz, walczysz z inflacją żeby w ogóle ktoś dał ci kredyt który będziesz płacił resztę życia i widzisz jak na bezczela politycy defradują pół miliarda i nazywają to spokojny wtorek XD

  • Odpowiedz
wiadomka muslim mudżyn sprowadzony przez prawaka jest lepszy niż ten sprowadzony przez lewaga, czego nie rozumiesz LEWAGUUUUU


Przy sprowadzaniu sprawy do takiego obrazu nie są już ważne podziały polityczne. Tutaj zwyczajnie mamy do czynienia z potężnymi deficytami intelektu. Wybacz, ale nie chce mi się rozmawiać na tak żenującym poziomie.

@bylem_zielonko:
  • Odpowiedz
Przy sprowadzaniu sprawy do takiego obrazu nie są już ważne podziały polityczne. Tutaj zwyczajnie mamy do czynienia z potężnymi deficytami intelektu. Wybacz, ale nie chce mi się rozmawiać na tak żenującym poziomie.


@eduardo-garcia: dziwnym trafem resztę wypowiedzi będącej clue pierwszych zdań pominales XDD

"A że mudżyn zapłacił łapówkę za pozwolenie na wjazd to przecież full legal tak samo jak Ukrainiec kupujący prawo jazdy za łapówkę, czego znowu nie rozumiesz LEWAGUUUUU"
  • Odpowiedz