Wpis z mikrobloga

Pół miliarda złotych bezczelnie ukradzione przez pisowców na kampanię, milionowe pensje (w tym 5 milionów dla brata Ziobry) i zatrudnienie ludzi którzy nie musieli nic robić - 466 wykopów
Murzyn srajacy do stawu - 2300
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #sejm
sznioo - Pół miliarda złotych bezczelnie ukradzione przez pisowców na kampanię, milio...

źródło: IMG_3635

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 458
@sznioo: Się smieją ze starych bab, a sami nie są lepsi. Prawda jest taka, że przeciętny wykopek nie wie ile to jest pół miliona, milion, a co mówić o 500 milionach zlotych, jest to abstrakcja, wiec i nie potrafi na to zareagować. Ale za to gowno to coś namacalnego, wykopek wie, że nie powinien srac do stawu, więc i jest w stanie się oburzyć.
  • Odpowiedz
  • 162
@M4rcinS: przeciętny wykopek to żyje jeszcze u mamy w piwnicy i jego jedyną szansą na dowartościowanie się jest śmianie się/obrażanie murzynów w internecie.
  • Odpowiedz
@sznioo: 1. główna to gniazdo pisiorów i konfiarzy, a jak wiadomo, konfiarze to też pisiory, tylko jeszcze głupsze, bo udają, że nimi nie są
2. Jaki jest stosunek pisiorów i konfiarzy do rozliczania pisu każdy wie. Że obie bandy uwielbiają widzieć wszędzie murzynów i niezdrowo się fascynują nimi to też każdy wie xD
  • Odpowiedz
@sznioo: pis sprowadził do Polski setki tysięcy imigrantów spoza Europy, a to wykopki straszą Uśmiechniętą Polską, a każde zdarzenie z imigrantami to wina Tuska.

Można wklejać linki o aferze wizowej. Można pokazywać statystki. Nic to nie da. Bo wykop woli śmieszki i memy od faktów. Więc incydent kałowy w stawie będzie zawsze chętniej wykopany, niż PiS kradnie po raz setny, gdy to już nie śmieszy.
N331 - @sznioo: pis sprowadził do Polski setki tysięcy imigrantów spoza Europy, a to ...

źródło: 4685c9614cd9c18412f8c128792c0701fa7b756f5ac74c713874de993435bd38

Pobierz
  • Odpowiedz
pis sprowadził do Polski setki tysięcy imigrantów spoza Europy, a to wykopki straszą Uśmiechniętą Polską


PiS sprowadził do Polski ręce do pracy, których Polska wówczas potrzebowała. Sprowadził je na własnych zasadach, z pozwoleniami na pracę, z czasowymi pozwoleniami na pobyt. PO w 2015 zgodziła się na kwoty i relokację, ale przewalili wybory. Teraz temat powraca. Nie rżnij więc nie powiem kogo.

@N331:
  • Odpowiedz
PiS sprowadził do Polski ręce do pracy, których Polska wówczas potrzebowała.


@eduardo-garcia: i o tym właśnie pisałem wcześniej. Można dawać linki jak ten https://www.bankier.pl/wiadomosc/Urzednicy-dostawali-ponad-20-wiadomosci-z-ponad-500-nazwiskami-8709826.html że powstawały fejk firmy by załatwić wizę. Nie było faktycznego zatrudnienia. A wiza pracownicza jest ograniczona czasowo. Potem stają się nielegalnymi imigrantami. Pracy nie mogą podjąć. Nie wiem, choć się domyślam jak zdobywają pieniądze. Ale i tak się trafi taki jak ty.
  • Odpowiedz
że powstawały fejk firmy by załatwić wizę. Nie było faktycznego zatrudnienia. A wiza pracownicza jest ograniczona czasowo. Potem stają się nielegalnymi imigrantami. Pracy nie mogą podjąć. Nie wiem, choć się domyślam jak zdobywają pieniądze. Ale i tak się trafi taki jak ty.


Czytałeś artykuł? Bo tam piszą o łącznie 500 nazwiskach. Zapewne tych samych dotyczyło postępowanie CBA w 2022 roku. Jakby ci to powiedzieć, albo nie bardzo rozumiesz skalę, albo walisz głową
  • Odpowiedz
Pół miliarda złotych bezczelnie ukradzione przez pisowców na kampanię


Naprawdę dziwisz się, że nikt już nie reaguje na rzucanie oszczerstw bez poparcia w rzeczywistości? Chyba tylko najskromniej obdarzeni przez naturę intelektem spodziewają się czegokolwiek, poza clickbaitowym tytułem. Skoro ktoś coś "bezczelnie ukradł" to co robi prokuratura, jakie zarzuty zostały postawione, przez kogo, komu i w jakiej sprawie? Naucz się ważyć słowa, bo bijąc na alarm dla politycznej hecy sprawiasz, że nikt nie
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: już csii pisowcu. Te 500 (a w zasadzie 670) nazwisk jest potwierdzone, co do reszty toczą się postępowania. Pis sprowadził rekordowe ilości imigrantów z krajów muzułmańskich, którzy teraz skaczą po samochodach i srają do jezior, a pisiory mówią, że wina koalicji xD
  • Odpowiedz
już csii pisowcu. Te 500 (a w zasadzie 670) nazwisk jest potwierdzone, co do reszty toczą się postępowania.


I znowu kłamstwo. Te 500 (a w zasadzie 670) to cała "afera wizowa". Chyba, że czegoś nie wiem i zechcesz podzielić się wiedzą na temat jakież to postępowania się toczą i w sprawie jakiej reszty. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak właśnie myślałem.

Pis sprowadził rekordowe ilości imigrantów z krajów muzułmańskich, którzy teraz skaczą po samochodach i srają do jezior, a pisiory mówią, że
  • Odpowiedz
@sznioo a dzieje się tak dlatego, że nikt tych pieniędzy już nie odzyska. Zostaną wydane tylko kolejne publiczne pieniądze na komisje, procesy itp. tylko po to, żeby siedzieć poszła jakaś plotka. A na srających murzynow można jeszcze coś poradzić.
  • Odpowiedz
Nic nie rozumiesz, lewaku, Polska potrzebowała importować dziesiątki tysięcy murzynów i muzułmanów.

XDDDDDDD
To ja już chyba wolę neo-faszystów od ***orów, oni przynajmniej nie udają, że zalewanie kraju Afryką jest nagle dobre jeśli robi to Kaczor.
  • Odpowiedz