Wpis z mikrobloga

Ale dzbana na drodze dziś spotkałem. Jadę sobię przez wioskę jak Pan w krawacie przykazał 50km/h i widzę w lusterku że dogania mnie szybko TIR. No to trochę przyspieszyłem, ale przed fotoradarem musiałem hamować. To co ten yntelygent zrobił? Na zderzaku i długimi. Myślę sobie o Ty wuju. I co zrobiłem. Całą drogę jechałem 100% zgodnie z przepisami. Oczywiście typ na zderzaku i długie. Mnie to nie ruszało. I widzę przejście dla pieszych. I już wiem jak go zdenerwować ostatecznie. Akurat widziałem pieszego to się zatrzymałem. Co zrobił? Długie i trąbi. Aż pieszy się wystraszył i nie chciał przejść. Tylko czekałem aż wyjdzie. Ale nie wyszedł. Szkoda. Skręciłem w lewo i tyle się widzieliśmy. #bekaztransa #motoryzacja #patologiazewsi
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trololo55: Co ty, w życiu nie jeździłem niczym większym niż bus. Za to wiem że fizyki nie oszukasz i o ile siofer wiozący 40 ton i siedzący na zderzaku jest debilem, tak myślę że osoba licząca na to że 40 ton stanie w miejscu no jest jeszcze większym debilem xD. Ja to już tyle widziałem sprasowanych osobówek że nawet na trasie nie wjeżdżam w przerwę miedzy ciężarówkami.
  • Odpowiedz
@ElectroNICK: mam często takie sytuacje, nie tylko z TIRami. Chcę kupić kamerkę do samochodu, nagrywać te zdarzenia i wysyłać na policję. Czy taki filmik wystarczy do ukarania prowadzącego ? Mam dość patologi na drodze
  • Odpowiedz
@ElectroNICK: Bardzo dobrze, ja również zachęcam do jazdy 80km/h prawym pasem na autostradzie przy większym ruchu, bo nie każdy wie, że ciężarówki mogą tam jechać 80 nie 90.

Co ciekawe w mieście (zabudowany) zawsze muszą 50, nawet jak na znaku jest 70-80.
  • Odpowiedz
@ElectroNICK: miałem kiedyś takiego psychola-żwirosracza na ogonie pod Wrocławiem, jadąc DK94. Świr siedział mi metr od rury wydechowej, trąbił i migał długimi, jak żonie powiedziałem, żeby zaczęła go nagrywać telefonem, to sobie odpuścił xD ta droga to jest w ogóle hit, co chwila ograniczenia do 70 km/h, bo jest strefa ekonomiczna i zjazdy do firm, co chwila jest teren zabudowany, a dobre 80% się tam zachowuje, jakby promieniowały w stronę
  • Odpowiedz