Wpis z mikrobloga

Jak tak dalej pójdzie to się złamię i wykupię tego MAXa. TVP robi aktualnie najgorsze Igrzyska jakie pamiętam. Notoryczne olewanie niektórych dyscyplin Polaków, olewanie przełączania się między transmisjami tam gdzie zaczyna się istotniejszy występ, rano tylko jedna transmisja, popołudniu najwyżej dwie, studio ważniejsze niż występ Polaka...
#paryz2024
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@southlander: Warto, moze nie wszystko dziala idealnie (czasami wlaczam siatkowke, a tu graja w ping ponga albo cos podobnego), ale mozna sledzic wszystko co sie chce :) Raz na 4 lata mozna sie szarpnac.
  • Odpowiedz
@southlander: mam wrażenie, że za Szkolnikowskiego TVP Sport dużo lepiej działało. Teraz same reklamy, gadające głowy i brak transmisji z istotnych wydarzeń. A ilość reklam w trakcie meczów tenisowych Igi to jakiś skandal.
  • Odpowiedz
@southlander: bierz, nie ma się co zastanawiać. Mam Maxa ale jak nasi startują myślałem, że będzie fajnie obejrzeć na tvp, o jakież było moje zdziwienie. Puszczam sobie rano maxa, lexi w tle, skaczę tylko między dyscyplinami, zero reklam, komentarz jak chcesz, polecam.
  • Odpowiedz
@southlander to nie do końca wina TVP, w poprzednich latach Discovery chętniej odsprzedawało sublicencję, od fuzji z WarnerMedia jest nacisk na globalne promowanie Maxa i wszędzie reklamują, że tylko tam obejrzysz wszystko, a sublicencje dla innych stacji są mocno ograniczone. Na kolejne lata 2026-2032 Discovery pozyskało prawa w wspólnej ofercie z Europejską Unią Nadawców, do której należy TVP, ale nadal Discovery jest uprzywilejowane i już potwierdzili, że całość będzie nadal tylko
  • Odpowiedz
  • 1
@maclauren: Jest się co zastanawiać, bo miałem brać Showtime w promocji z 8 zł/miesięcznie z ceną gwarantowaną na dwa miesiące. Miałem zrobić sierpniowy maraton wieczorów z Yellowstone i spin-offami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xanat0s włączasz chyba podstawowe kanały Eurosportu, na 1. miejscu w zakładce zazwyczaj jest to ustawione i tam przełączają sporty i nie zawsze się zgadza z tym co było napisane na "kafelku". W zakładce "Każda chwila na żywo - bez przerw" są transmisje z poszczególnych sportów, bez reklam i nie przeskakują na inne sporty.
  • Odpowiedz
@southlander: Fakt, komicznie transmitowane są te igrzyska - tenis/siatkówka na zmianę i voila. C--j z tym, że np. polskie wiosła mają za chwilę swój bieg, my będziemy na 2 kanałach pokazywać mecz Niemcy - Japonia xD No i po co pokazać jakiś mniej znany sport, np. kajakarstwo górskie, gdzie płynie Polak, skoro można puścić jakiś nic nie znaczący mecz tenisa Serba z Hiszpanem xD
Ale z drugiej strony to się
  • Odpowiedz