Wpis z mikrobloga

Jak tak dalej pójdzie to się złamię i wykupię tego MAXa. TVP robi aktualnie najgorsze Igrzyska jakie pamiętam. Notoryczne olewanie niektórych dyscyplin Polaków, olewanie przełączania się między transmisjami tam gdzie zaczyna się istotniejszy występ, rano tylko jedna transmisja, popołudniu najwyżej dwie, studio ważniejsze niż występ Polaka...
#paryz2024
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@southlander pamiętam jak było bodajże w Pekinie. Była strona chyba TVP, wchodziło się i tam lista wszystkich aktualnie rozgrywanych dyscyplin. Klikało się w każdą i można było oglądać tylko to bez podziałów ekranu czy przejść do czegoś innego. Niektóre sporty były w 2 wersjach z komentarzem lub bez. To było coś.
  • Odpowiedz
A ilość reklam w trakcie meczów tenisowych Igi to jakiś skandal.


@pro666full: #!$%@? TELEWIZJA PUBLICZNA ZASILANA PO KILKA MILIARDÓW ZA HAJS PODATNIKÓW MUSI SIĘ JESZCZE NACHAPAĆ
  • Odpowiedz
  • 0
@WielkiNos no to dokładnie to samo jest teraz na Max. Po prostu do 2016 MKOl sprzedawał prawa w poszczególnych państwach i wtedy TVP było w stanie dać najlepszą ofertę w Polsce. Teraz MKOl już się nie chce bawić i sprzedają prawa globalne, Discovery za lata 2018-2024 zapłaciło 1,3 mld euro. No i to co wyżej opisałem, dopóki transmisje były tylko w Eurosporcie i mało popularnym Eurosport Playerze to chętnie odsprzedawali sublicencję,
  • Odpowiedz
@southlander: Się nie zastanawiaj tylko bierz, płacisz tyle co za małego kebaba a dostajesz wszystkie dyscypliny bez reklam. Jest zakładka z występami Polaków, zakładka ze zmaganiami o medal i inne. #!$%@?ć TVP
  • Odpowiedz
  • 0
@FajnyTypek: Na co mi Ród Smoka skoro Gry o Tron w ogóle nie oglądałem? ¯\(ツ)/¯

BTW: W tym pakiecie za 20 zł to Paryż leci z reklamami, czy reklamy są tylko dla filmów i seriali?
  • Odpowiedz