Wpis z mikrobloga

#facebook #meta #hakerzy #przejeciekonta #hacking

Pare dni temu byłem ofiarą hackera. Jakies cos z Australii, wbił mi na maila dodał swój, usunął mój, zmienil imie nazwisko na jakiegos Antoine, zmienil numer telefonu. Mail nie mialem 2fa, facebook tez nie... Usunalem tamtego maila w p---u i wszystko co z nim zwiazane. Pozmienialem wszedzie hasla, wlaczylem weryfikacje dwuetapowa na moim glownym koncie mailowym ale.. znajomi pozglaszali to konto tego samego dnia przez messengera bo otoz w profil nie dalo sie wejsc. Nie da sie go wyszukac, nie da sie wejsc w profil, jakby niee istnialo...

Przechodzilem te etapy facebookowe z przewodnikiem ale ostatecznie konczy sie tym, ze ten kod przychodzi na tamtego maila juz, nie da sie juz z tym nic zrobic.. Co zrobic zeby chociaz usuneli bo sie martwie? To konto juz pewnie na jakis spam bot poszlo.. jakby sie rozplynelo. Nie moge nawet wstawic url profilu bo nie istnieje.. Co byscie zrobili? Bardzo sie stresuje.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@staley: zgłoś do Facebook. Jak dobrze pamiętam była taka opcja zabezpieczenia konta że wskazywales 3 przyjaciół i oni byli takimi odzyskiwaczami konta ale jak piszesz że nie miałeś nawet 2fa to nic nie zrobisz. Niestety ale jeśli ktoś wpadnie na maila twojego to niestety konto stracone.
  • Odpowiedz