Wpis z mikrobloga

Jak wyglądają randki z p0lakami:
- p0lusy zaniżają swój wiek. Jeśli typ ma wpisane w profilu wiek 30 lat, najpewniej ma o 3-5lat więcej, czesto również zdarzają się 40 latkowie którzy udają 30-latków. p0lusy na aplikacjach rankowych polują na młode dziewczyny. Chcieliby umówić się z kobietą do 25 lat. Jednak mają problem, bo takie młode dziewczyny chcą umawiać się z rówieśnikami maxymalnie 3 lata starszymi. Stare konie grubo po 30-stce notorycznie zaniżają swój wiek.

Na aplikacjach randkowych przekonują się ile prawdy jest w powiedzeniu, że facet starzeje się jak wino. Fakt jest taki że młode dwudziestolatki nie są zainteresowane staruchami grubo po 30 stce.

Dodatkowo są bardzo wybredni, ustawiłam sobie wiek 28 lat, liczba par spadła o 50% w porównaniu gdy miałam wpisane 23 lat. Mężczyźni z nowego pokolenia dużo częściej dają mi lajka chcociaż jestem starsza od nich o 5-7 lat. A te stare boomery w moim wieku lub starsi prawie nigdy nie dają mi lajaka, bo szukają młodszej.

Ja nie umawiam się z facetami po 30-stce a tym bardziej po 35 r.ż. bo oni kłamią. Kłamią na temat swojego wieku który jest widoczny gołym okiem, zmyślają fałszywe imiona, kłamią na temat swojego bogactwa i pracy. 35 latek na tinderze najpiewnej jest rozwodnikiem, ma dzieci lub zdradza swoją żonę. Tindera jest użyteczny dla kobiety do szukania wśród przedziału 18-27. Dalej są kłamcy, rozwodnicy, dzieciaci mężczyźni, hazardziści i inni krętacze.

- p0lak notorycznie kłamie, wyolbrzymia jaki on jest wspaniały, wklejają zdjęcia z wakacji, udają wielkich podróżników. Gdy zapytasz p0laka jakie ma plany na weekend on odpowie, że jedzie na Teneryfe a za tydzień na Bali, aby wykreować się na wielkiego podróżnika bogacza myśląc że przypodoba się w ten sposób kobiecie. Epatowanie udawanym bogactwem jest widoczne na pierwszy rzut oka, pozowane zdjęcia przy nieswoim samochodzie, zdjęcia z restauracji z lampką wina mają dodać im prestiżu, a jak przyjdzie do spotkania to zapraszają kobietą do macdonalada.

- p0lacy udają wielkich degustatorów i znawców kuchni. Nauczą się kilku wymyślnych potraw z egzotycznych kuchni i próbują w ten sposób zaimponować kobiecie. Nic nie byłoby w tym złego gdyby nie to że każdy podaje to samo danie jak reszta.

- rozmowa z p0lakiem przypomina rozmowę z psem. Odpisują jednym zdaniem. Kobieta musi wymyślać tematy do rozmowy i zabawiać p0laczka. Wklejają ten sam tekst do każdej dziewczyny.
Szybko sprowadzają rozmowę do tematu s*ksu. Po wymianie kilku wiadomości p0lak chce się spotkać na żywo, bo jak 5-letnie dziecko nie potrafi wytrzymać dłużej niż 5 minut. Z p0lakami nie da się dłużej pisać, bo oni na drugi dzień nie mają tematów do rozmowy, wolą szukać następnej którą uda im się namówić na spotkanie
- w 80% profilach p0laków znajdują się ukryte nawiązania do tego że są zainteresowani relacją ons. Nigdy nie widziałam żeby w innym kraju niż polska mężczyźni jawnie przyznawali się do swojego puszczalstwa. Używałam tindera w wielu europejskich krajach, p0lacy przodują w swoim puszczalstwie. Nawet gdy widzę profil który nie ma opisów ons, fwb, po krotkiej wymianie wiadomości p0lak ujawnia swoje prawidziwe intencje

#zwiazki #rozowepaski #redpill #tinder #blackpill #p0lka
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Epatowanie udawanym bogactwem jest widoczne na pierwszy rzut oka, pozowane zdjęcia przy nieswoim samochodzie, zdjęcia z restauracji z lampką wina mają dodać im prestiżu, a jak przyjdzie do spotkania to zapraszają kobietą do macdonalada.


@xena_x: czyli dałaś się jednak jakiemuś na to nabrać
  • Odpowiedz
35 latek na tinderze najpiewnej jest rozwodnikiem, ma dzieci lub zdradza swoją żonę


@xena_x: ha! Czyli jestem wyjątkowy ( ͡º ͜ʖ͡º)(ʘʘ)

Nie mam nawet kota ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
nikt tego nie przeczyta xd


@bobsley33: mi się odechciało po pierwszym akapicie jak napisała, że 25 latki i młodsze szukają maksymalnie 3 lata starszego xd
  • Odpowiedz
Polki, nie dawajcie dupy polakom, bo co oni mogą wam zaoferować prócz obwisłych brzuchów, oślizgłych ciał, śmierdzącego nasienia i śmierdzących ust.
  • Odpowiedz
Mężczyźni z nowego pokolenia dużo częściej dają mi lajka chcociaż jestem starsza od nich o 5-7 lat


@xena_x: na starej piczy młody #!$%@? ćwiczy i było tak od dawna boomerko :)

PS. dalej nawet nie czytam bo z pierwszych paru zdań bije frustracja z tego, że już nie jest się fajną 20 letnią siksą tylko zgredziałą p0lką przed ścianą. Jaka kobieta tacy faceci się wokół niej kręcą, swój do swojego
  • Odpowiedz