Wpis z mikrobloga

#rzucampalenie #papierosy #smierdziele #wykop #porady #krajorzucapalenie
Dzisiaj minęło 2 tygodnie jak nie tykam papierosów. Stawiam się okoniem temu #!$%@? nałogowi. Paliłem od 16 roku życia, teraz mam 39, średnia spalania to paczka dziennie. Nie miałem kaszlu palacza, nie odksztuszałem nic z płuc.
Kupiłem desmoxan ale nie wiem czy to działa, biorę co 2 godziny.
W ryju trzymam gumową słomkę bo bez niej mój mózg zaczyna nagle, z dupy szukać fajek do zapalenia. Niby pomaga.
Dzisiaj jeszcze doszło ostre zapalenie oskrzeli, zaraziłem się od żony. Płuca to mi pękają, żona mówi, że ją tylko pobolewają, no cóż, kijowy czas na chorowanie, ale przynajmniej jak płuca bolą, to nie myślę o paleniu bo pierwsze co przychodzi do głowy - jak zapalę to dopiero będzie mnie #!$%@?ć.
Macie jakieś dobre rady jak to pociągnąć dalej i się nie poddać? Nie wiem na jak długo starczy mi silnej woli a skoro już te 2 tygodnie się przemęczyłem, to teraz nie chciałbym przestać.
W sumie będę co jakiś czas wrzucał jak się czuję na tagu #krajorzucapalenie
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cryolite: jak już sobie uświadomiłeś, że nie chcesz palić to jesteś na dobrej drodze, pamiętaj, że nikt za ciebie po papierosa nie sięgnie, także jedyne nawet nie musisz nic robić, bo niepalenie na tym polega
  • Odpowiedz