Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was przegapił wyrobienie nowego dowodu? Wysłałem wniosek przez neta 10 lipca (jest ważny 30 dni)a najbliższy termin w urzędzie w #poznan to 13 sierpnia, a dowód mam ważny do 14 sierpnia XD Kminie czy iść po prostu na pałę i udawać blondynkę czy może się nie spinać i jakoś inaczej to ogarnąć? Myślałem już o zgłoszeniu zaginięcia dowodu ale nie wiem czy to dobra opcja #dowodosobisty #
maikeleleq - Czy ktoś z was przegapił wyrobienie nowego dowodu? Wysłałem wniosek prze...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maikeleleq: ja troche przegapiłam bo aktualnie mój nowy dowód jeszcze nie jest do odbioru, a stary juz nieważny. ot na stronie było żeby wnioskować o nowy 30dni przek koncem waznosci dowodu, ja sie spozniłam troche. Ogólnie nie ma co głupa palić, oni mają to gdzieś.
  • Odpowiedz
Wysłałem wniosek przez neta 10 lipca


@maikeleleq: a byłeś w USC potwierdzić czy to ty składałeś wniosek i na pobranie odcisków palców? Dopiero od tego momentu liczy się 30 dni na wystawienie nowego dowodu.
Ja w maju nowy dowód miałem po niecałych 3 tygodniach.
  • Odpowiedz
@maikeleleq: są ludzie, którzy latami nie mają ważnego dowodu osobistego; jeśli nie szykuje ci się po drodze wyjazd za granicę albo nie planujesz wyciągać pokaźnej sumy z banku, to chyba nie masz powodu do zmartwienia.
  • Odpowiedz
@maikeleleq: ja dowód wyrobiłem jak miałem 20 lat, bo wcześniej jak potrzebowałem to miałem paszport. I tylko przy zdawaniu prawa jazdy mnie #!$%@?ł egzaminator, że dowód muszę wyrobić, a nie tu z jakimś paszportem przychodzę i skąd on ma wiedzieć czy on nie jest podrobiony.
  • Odpowiedz