Wpis z mikrobloga

Zbadałem sobie z czystej ciekawości testosteron. W sumie od powrotu na siłkę zadbaniu o dietę minęło jakieś 2 tyg chłop czuje się dużo lepiej niż jeszcze niedawno.

Teść wyszedł na poziomie 3,55 ng/ml przy normie podana przez lab 2,49 - 8,36.

Aktualnie dalej dobre 20 kg nad kreską zastanawiam się kiedy zrobić kolejny test ciekawy jestem czy faktycznie przy poprawie stylu życia schudnięciu zadbaniu o sen wyniki pójdą w górę za jakiś czas.

Kiedy sensownie zrobić kolejny test myślałem albo za miesiąc albo po prostu raz na kwartał. Kiedy jakaś poprawa może być widoczna?

#silownia #mikrokoksy #dieta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@z-a-k: zadaje pytanie bo moze ktos podobnie z ciekawości badał. Zrobiłem pomiar na start teraz chce w jakimiś sensownym odstepie czasu zrobić drugi pomiar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sith1555: kto za ciebie ma widzieć jak ty będziesz żyć żeby powiedzieć za ile ty masz efektów się spodziewać xd równie dobrze możesz mieć za pol roku tyle samo albo niżej jak trafisz taki moment, myśl trochę
  • Odpowiedz
@sith1555: w sumie moglbym takie badania zrobic - mam zestaw badan ze stycznia zanim poszedlem na silke - teraz mialbym porownanie do pol roku regularnych cwiczen na silce, lekkiego cardio i mniejszej wagi o 12kg xd
  • Odpowiedz