Wpis z mikrobloga

@eleganckichlopak:

Tak jak myślałem, KOwcy już wymyślili bajeczkę o Babiarzu pisowcu (w TVP od 1992, nieźle się ukrywał) i
twierdzą, że skrytykowanie komunizmu jednym słowem ("niestety") to mieszanie sie do polityki...
Trzeba mieć nieźle sprany fajnopolacki mózg, aby łykac te ściemy.
Wracając do p. Babiarza - zawieszenie w TVPO za krytykę komunizmu to w sumie niezła oznaka przyzwoitości. takie czasy :P
  • Odpowiedz
  • 0
Dlatego janusze i mariusze z piwnymi brzuchami też nie wiedzą, że komentator sportowy powinien komentować sport.

@PiccoloColo Na otwarciu igrzysk? No pięknie skaczą o tyczce.

Gościu co ty #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@bqbqPL No wiadomo mordo, powinien dzielić się swoimi prywatnymi mądrości mordy. Ale rozwinę. Widzi Wersal, możesz wspomnieć o jego historii. Widziałem przedstawienie z uciętym łbem, może choćby napomknąć o rewolucji francuskiej, a nie robić z siebie trybuna ludu
  • Odpowiedz
Tak jak myślałem, (...) nie wytrzymał.


@eleganckichlopak: a nie myślałeś może, czemu krytyczny komentarz wobec komunizmu niby powoduje urazę i zerwanie tego ultimatum?

W sensie, jak się to niby ma wobec dzisiejszej sceny politycznej oraz ustrojów w Polsce oraz państwach europejskich?
Czy gdyby powiedział zdanie krytyki faszyzmu na hipotetyczne przedstawienie symboli faszystowskich w ceremonii otwarcia igrzysk, to też by zerwał te ultimatum i zaszłoby słuszne wg ciebie zesranko jego przełożonych
  • Odpowiedz