Wpis z mikrobloga

@eleganckichlopak Tak jak przypuszczałem - Babiarz postanowił zostać męczennikiem, bo przy nowej ekipie się dusił. Babiarz w przeciwieństwie do swoich obrońców jest inteligentny, i wiedział, że komentarz do otwarcia, będzie prowokacją dla TVP. Gdyby odszedł w ciszy, to nici byłyby z męczeństwa.
Myślicie, że po zakończeniu zawieszenia Babiarz, będzie potulny? Dwie opcje. Albo podkręci śrubę. Albo ogłosi, że "w takich warunkach to pracować się nie da", i dziennikarski etos dla niego
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak ogólnie to mam w głębokim poważaniu całe te igrzyska ale chłop dobrze powiedział czym jest komunizm. Czy była to polityka, no cóż ciężko nie dać komentarza politycznego do piosenki typowo ideologicznej.
  • Odpowiedz
@kam966

@eleganckichlopak ogólnie to mam w głębokim poważaniu całe te igrzyska ale chłop dobrze powiedział czym jest komunizm. Czy była to polityka, no cóż ciężko nie dać komentarza politycznego do piosenki typowo ideologicznej.


Chyba, gdy się jest nadętym komentatorem, który idzie na zwarcie. Imagine nie jest piosenką polityczną lol, a dodatkowo jest grana na igrzyskach nie pierwszy raz.
  • Odpowiedz
@Programista500plus Na dwoje babka wróżyła. Bsbiarz mógłby poczuć się bardzo pewnie, gdyby obyło się bez reakcji, o ile faktycznie zaiskrzyło. Przypominam, że mowa o zawieszeniu, a o Bsbiarzu przy tej dynamice politycznych zawirowań wszyscy zapomną bardzo szybko, no chyba, że niczym Stanowski zechce startować na prezydenta ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak: faktycznie, nazwanie wizji komunizmu wizja komunizmu to polityka

I to mówi TVP które wciska politykę gdzie się da, na inauguracji też przesiąkniętej polityką

POwcy dali ultimatum, albo nic nie powiesz albo wylatujesz xD Wolność słowa xD czysta woda

Jak można być tak obrzydliwym by z tych prostych słów kręcić taką aferę. Wszystko dla obrony wizji komunizmu. Odrażające
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak: ale co tam takiego politycznego xD
W tv pokazywali polityczne rzeczy, polityczny przekaz - każdy mógłby skomentować to w identyczny sposób jak babiarz. Prawak, lewak, każdy zdroworozsądkowy typ

Lewica nie chciałaby świata bez religii i podziałów, bo kuźwa liże odbyty islamowi i żydom, więc powinna premię dać za taki komentarz, a nie zgrywać oburzenie
  • Odpowiedz