Wpis z mikrobloga

  • 0
@veracholera: Jedzie pomału bo się o was boi. Sam jak widzę za sobą kogoś na jakimkolwiek dwuśladzie komu się ponadnormatywnie spieszy to zwalniam i daję mu przestrzeń by bezpiecznie sobie zrobił swoje.
  • Odpowiedz
  • 1
@veracholera chłop jedzie jakimś zdezelowanym gruzem pewnie jeszcze na hamulcach bębnowych, Ty masz przerywaną to wyprzedzasz, wszyscy są szczęśliwi, gdzie problem? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@veracholera: Koleś jedzie „kaczką”, która pamięta jak Wałęsa był prezydentem, możliwe, że na oponach, które pamiętają Kwaśniewskiego. Pewnie może kiepować na jezdnię, bynajmniej nie przez okno. Też bym się bał tym rozpędzać.
  • Odpowiedz
@veracholera: swoją opinię na temat kierowców budujesz na podstawie jednego, starego auta, które już na kilku sekundowym ujęciu nudzi wątpliwości co do stanu technicznego? Też bym się tym bal jechać
Poluzuj majty I usuń wpis bo się osmieszasz.
  • Odpowiedz
@veracholera kobito przeciez on tą starą kaczką jakby pojechał chociaz troche szybciej to by zagotowal hamulce zanim w ogole zaczalby zwalniac. po alpach stare campery zjezdzajace z predkoscia 15 kmh to zadna nowosc
  • Odpowiedz
@veracholera: jeżdżą za szybko - źle, jeżdżą spokojnie - źle. Chłop w starym dostawczaku jedzie sobie spokojnie, żeby nie zrobić mielonki z pedalarzy, a tu wyzywają od zamulaczy.
  • Odpowiedz
Sprobowalbys tak kolo mnie przejechac to bys w rowie skonczyl ;)


@iMarek22: XD

Raz, że nic byś nie zrobił, a dwa - musisz być wyjątkowym płatkiem śniegu, że rusza cię to, że ktoś cię wyprzedzi. :D
  • Odpowiedz
  • 1
Chłop w starym dostawczaku jedzie sobie spokojnie, żeby nie zrobić mielonki z pedalarzy, a tu wyzywają od zamulaczy.


@demagog: chłopa tamującego ruch na zjeździe wykopki tłumaczą tym że ma #!$%@? hamulce ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak nie potrafi jechać tak żeby ruch był płynny to niech jeździ drogami polnymi, albo niech zostanie w domu
  • Odpowiedz
@sierramikebravo: O to to! Dostosowanie prędkości do warunków na drodze i stanu pojazdu. Wiem że dla rowerzystów a szczególnie pedalarzy może być to ciężkie do zrozumienia, ale przypuszczając że nawierzchnia byłaby mokra po opadach i przy końcówce wyprzedzania wywalił się przed tego merola to by jeszcze na kolanach dziękował że jechał tak wolno.

W sumie wyczerpany temat, a mi też czasami zdarzy się w górach czy gdziekolwiek wyprzedzić rowerem samochody
  • Odpowiedz