Wpis z mikrobloga

@Mandarex: Haha niszczenie dziecięcej psychiki poprzez wmawianie dzieciom potrzeby analizowania swojej seksualności tak by utrudnić normalnym zdrową identyfikację
  • Odpowiedz
teraz wszyscy musimy cierpieć


@deziom: jak na razie to cierpi głównie Wykop przez spamowanie psychoneuropków jak ty i twój koleżka wyżej, na mirko
  • Odpowiedz
@inflacja_biedaku: To jest zabawne że dla półgłówków nie ma niczego pośredniego, albo ucinanie kutasa albo n-----------e kablem od prodiża. Jesteście tacy naiwni maluszki, aż czasem mi was szkoda, ale wtedy sobie przypominam że taka beztroska i zerojedynkowy świat daje duży komfort, nie trzeba się przejmować żadnymi moralnymi rozterkami, taki karaluch dla którego nie ma innych zmartwień niż znaleźć pożywienie i samicę do reprodukcji.
  • Odpowiedz
Psychoprawakom tak resetowano ustawienia xD i teraz wszyscy musimy cierpieć


@deziom: No dzięki tym psychoprawakom masz kraj w którym możesz normalnie i bezpiecznie żyć a nawet pisać wysrywy na urządzeniach stworzonych przez nich. Ciekawe jaki świat zostawicie wy psycholewaki. Coś mi się wydaje, że świat jak z Orwella.
  • Odpowiedz
@MikiGRU: Ty wiesz że to jest mam na stronie na której bohaterem dla wielu ludzi jest człowiek który chce legalizacji gwałcenia dzieci, bohaterem jest też człowiek który chciał przywrócić legalność bicia dzieci?

Wiesz że masa ludzi którzy zaplusowali ten mem na stronie z głupimi obrazkami popiera bicie dzieci? XD
  • Odpowiedz