Wpis z mikrobloga

Nie chciało mi się dziś wychodzić na #spierdotrip bo co chwilę padał deszcz i 3 razy byłam już ubrana, gotowa do wyjścia i rezygnowałam xd ale w końcu się zebrałam i wcale nie żałuję, bo widziałam białą czaplę i sarenkę () i nawet nie zmokłam, bo się wypogodziło #chwalesie

#ptaszkowpis #zwierzaczki
Lenalee - Nie chciało mi się dziś wychodzić na #spierdotrip bo co chwilę padał deszcz...

źródło: DSC02348

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 13
Średnio interesowała go moja obecność (pewnie dlatego że dzieliła nas woda, to nagranie jest na dużym zoomie), spojrzał na mnie parę razy i wrócił do skubania trawy.
Ciekawe czemu ma takie krótkie parostki, chyba miał zdarty scypuł, to znaczy że już większe nie urosną? ()
Lenalee - Średnio interesowała go moja obecność (pewnie dlatego że dzieliła nas woda,...
  • Odpowiedz
  • 5
Ładna jabłonka załapała się w kadr, sporo jabłek, dość duże, nie wiem co to za odmiana ale jeszcze niedojrzałe. Dalej rósł orzech włoski, grusza i jeszcze 2 jabłonie, chyba był tu kiedyś sad, teraz wszystko zarośnięte, pokrzywy po pas.
Nowa miejscówka odblokowana, muszę tu przyjść na jesieni po dropa xD
Lenalee - Ładna jabłonka załapała się w kadr, sporo jabłek, dość duże, nie wiem co to...

źródło: DSC02340

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Marek_Tempe: Mam w nim popsutą stabilizację i na długich ogniskowych strasznie buja (już pomijając fakt że nagrywałam z ręki xd to sam obiektyw w środku się rusza od minimalnych drgań).

ile tak pi razy drzwi było metrów?


Nie mam pojęcia, nie umiem szacować odległości ()
  • Odpowiedz