Wpis z mikrobloga

Kolejny powód do DUMY z naszych pięknych Polek:

Miała być wielka światowa kariera, a jest pozowanie do najtańszych tureckich magazynów, więc trochę #przegryw

Na zdjeciach poniżej Karolina Pisarek - mało znacząca postać, celebrytka, zwyciężczyni którejś z edycji TOP Model.

Pozuje dla magazynu... Nie, sorry, gazetki mającej profil na instagramie z ogromną liczbą obserwujących - aż 6 tysięcy (trochę brakuje do poziomu Vogue czy Elle, nawet przeciętne użytkowniczki insta mają więcej obserwujących)

Oczywiście zdjęcia Karoliny są tam póki co jedynymi rozbieranymi. Niech Turcy poznają piękno naszych pań.

Na pudelkach i innych takich oczywiście wychwalają XD

https://www.pudelek.pl/karolina-pisarek-prezy-sie-na-zagranicznej-okladce-magazynu-w-bardzo-skapym-bikini-foto-7053382716017152a

A wy jak oceniacie piękną rodaczkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#p0lka #p0lki #rakcontent #patologiazewsi #moda #heheszki #clownworld #logikarozowychpaskow
kocimietka_BB - Kolejny powód do DUMY z naszych pięknych Polek:

Miała być wielka świ...

źródło: karolinaa

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kocimietka_BB: Może #niepopularnaopinia i zaraz ktoś powie, że nie znam się na modelingu (w sumie to prawda), ale ona przynajmniej dla mnie nie jest jakaś wybitnie ładna. Brakuje mi w niej kobiecości przede wszystkim a same powyższe zdjęcia wyglądają jak kampania jakiegoś sklepu z ubraniami pokroju Reporter, Reserved w 2010 roku.
  • Odpowiedz
@ziom2000: Mnie też. Bardziej interesuje opinia jaką ta P0lka robi naszym rodaczkom (i nam) za granicami naszego kraju (i kontynentu)

@Cztero0404 Prawda. Nie oszukujmy się, Cindy Crawford czy Claudia Schiffer to ona nie jest. I pewnie dlatego jej kariera wygląda tak, jak wygląda.
  • Odpowiedz
@kocimietka_BB Chodziłem z nią do szkoły , fajnie że wmiare udało się jej wyrwać z tej wichury . Inaczej pewnie by pomagała mamie przy kręceniu kebaba. Apropo kebaba jest średni ale już długo się utrzymuje na rynku.
  • Odpowiedz
@kocimietka_BB wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Chodziłem z nią do szkoły nie wyróżniała się ani inteligencją ani zachowaniem. Dopiero po top model zmieniła zachowanie i była gwiazdeczką. Jako ciekawostkę mogę dodać że kumpel miał dobre oko co do dziewczyn i z czasów liceum latał za nią i za Iwonka Górska suma summarum ta druga też się bawi w modelingu.
  • Odpowiedz
Prawda. Nie oszukujmy się, Cindy Crawford czy Claudia Schiffer to ona nie jest. I pewnie dlatego jej kariera wygląda tak, jak wygląda.


@kocimietka_BB: Dobra, to może będzie bardzo kontrowersyjna opinia przynajmniej dla niektórych, ale do mnie totalnie nie trafia jej typ urody. Jest ona dla mnie zbyt mało kobieca a dupa w stringach nie załatwia absolutnie niczego i ogólnie to trzecie zdjęcie jest dla mnie strasznie dziwne. Wygląda raczej trochę
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Oczywiscie że nie jest. Choć z drugiej strony, Ania Rubik też nie jest ślicznością, a modelką jest i to topową.

A panna powyżej nadaje się jedynie do powielania stereotypów o Polce jako głupiej puszczalskiej lasce napalonej na tanią egzotykę z krajów 3 świata.
  • Odpowiedz