Wpis z mikrobloga

@d4wid czego bronie?
Mogę przeprosić za kłamstwo, a nie skłamanie (jak żeś Ty to #!$%@? wyodmieniał xD) przy czym to o czym napisałem to fakt, więc przeprosiny to możesz ale składać co najwyżej swojej szkole podstawowej że nie podołałeś jej toku nauczania.
Nic mi nie wiadomo, bym miał rosyjsko-greckie korzenie więc o czym Ty do mnie za przeproszeniem #!$%@??
  • Odpowiedz
@officer_K: Samuela wygląda na teoretyka komunizmu-leninizmu. Niech jedzie i da znać za 5, 10 lat czy warto. Żeby nie było jej smutno, niech zabierze Grigorija i resztę wesołej ferajny. Jak za 10 lat stwierdzi że fajnie, to ja też przemyślę.
  • Odpowiedz
@Etreum niezła składnia, jeszcze autysta w dodatku. I taki przegrywek się wypowiada o edukacji.
No i nie zna znaczenia słów, cholera, jeden z najmądrzejszych konfiarzy!

fakt

Faktem jest, że piszesz fake, nawet jak wstawiłem zdjęcie z kandydowania w kommmmfederacji.
Ale czego się po takich można spodziewać, bo na pewno nie rozumu:)
d4wid - @Etreum niezła składnia, jeszcze autysta w dodatku. I taki przegrywek się wyp...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
@d4wid a skąd ty czerpiesz wiedzę o moich grecko-rosyjskich korzeniach , o tym że jestem autystą i że jestem konfiarzem czy czymkolwiek innym bo mnie to zastanawia.
Napisałem że dziewczyna pokazywała dupsko w ckmie i potem pojawia się jakiś random z internetów i zaczyna mi ubliżać - co jest z toba nie tak xD ?
  • Odpowiedz
@Etreum

@d4wid a skąd ty czerpiesz wiedzę o moich grecko-rosyjskich korzeniach , o tym że jestem autystą i że jestem konfiarzem czy czymkolwiek innym bo mnie to zastanawia.

Napisałem że dziewczyna pokazywała dupsko w ckmie i potem pojawia się jakiś random z internetów i zaczyna mi ubliżać - co jest z toba nie tak xD ?


Typie, nie potrafisz zdania złożyć, składnie masz jak właśnie w szkole podstawowej, o
  • Odpowiedz
@d4wid nie wiem czy gorsza jest moja składnia czy twoj tok ,,rozumowania” xD
Ale odpowiem ci skoro już nalegasz, znaj łaskę pana a więc:

Mam w nich w------e, we wszystkie świnie w rządzie.
Tak samo w ciebie i osobniki które wysuwaja wnioski na podstawie doslownie niczego, że już nie wspomnę o diagnozowaniu autyzmu na podstawie interpunkcji.
Jesteś jak stereotypowa stara baba, która d--------a się, ale sama nie wie o co i
  • Odpowiedz