Wpis z mikrobloga

@stanley___: a mógłbyś kupić kilka kg p----i kuraka na promocji po 10ziko za kilo. kilka paczek ryżu a do tego jakieś kapusty, jabłko etc. i zrobić z tego surówkę.
Bu dość, ze smaczniejsze to starczyłoby na kilkanaście takich porcji jak dotniesz w tym padole łez, eh wy to lubicie tracić pieniądze na pierdoły.
  • Odpowiedz
@stanley___: Nie wiem, ale w życiu nie jasłem lepszego drugiego dania niż ja sam sobie robię, może nie stołuję się w jakiś wykwintnych restauracjach, może jakby tym złotem czy cos posypali to by mi lepiej smakowało, ale tak ogólnie w życiu w żadnej restauracji nie podali mi niczego lepszego niż przyprawione przeze mnie samego, to chyba dość normalne, że samemu przyprawisz dla siebie najlepiej a w restauracji robią uśrednione dla
  • Odpowiedz
@voldi też uważam, że własnoręcznie zrobiony posiłek smakuje najlepiej, ale... są dania, które musi ugotować profesjonalista, bo zwyczajnie ja nie potrafię: stek wołowy, policzki lub ozorki 😃 W ogóle w restauracji staram się wszamać coś, co miałbym trudność przyrządzić.
  • Odpowiedz
@voldi zle sie stolujesz. restauracje gdzie robia tak dobrze jak ty albo gorzej to po prostu budy z zarciem. nigdy nie przebijesz dobrego kucharza. dlatego haslo domowe jedzenie jest slabe bo srednio to ja w domu moge miec.
  • Odpowiedz