Wpis z mikrobloga

Mega mnie bawi jak ludzie deprecjonują sportowe spędzanie czasu rowerzystów, którzy korzystają z drogi a nie kostkowej ścieżki rowerowej z dziurami i innymi korzaniami, wyszydzając sloganem "BO ONI TRENUJĄ XDDD HAHA". Niesłychane jest to, że jakieś piwniczane przgrywy robią śmieszki, że ktoś o siebie dba i nie chce być oblanym piwem knurem z brzuchem zakrywającym pindola XD co do ścieżek np. to zdjęcie poniżej, które zostało użyte do wyśmiewania pedalarzy. Ta ścieżka zaczeła się kilka metrów wcześniej, nawet widać żę pojawia się nagle z trawy. Na kilku metrach udało się znaleźć 3 różne nawierzchnie, 2 krawężniki wjazd gdzie idziesz na ścięcie z samochodem. no super warunki XD
#rower #przegryw
alverini - Mega mnie bawi jak ludzie deprecjonują sportowe spędzanie czasu rowerzystó...

źródło: 9b6753f82a6193fc7d584058bea54df7

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alverini: W polsce to trzeba starym dieslem pojechać na grilla, tam solidnie n---------ć się browarami i tyle, a nie jakieś sporty. Patrz grażyna jak mu j---a obciska na tym rowerze ehehe rób zdjęcie i wrzucaj na wykop xd
  • Odpowiedz
Ja nie rozumiem w czym problem. Gość sobie świadomie zdecydował że tak jedzie i akceptuje ryzyko że może otrzymywać mandat na 50zł, a puszki za nim jadą powyżej limitu prędkości też akceptują że można dostać mandat i do tego punkty, ale to oni w większości mają z tym problem ze ktoś łamie przepisy.
  • Odpowiedz
Ta ścieżka zaczeła się kilka metrów wcześniej, nawet widać żę pojawia się nagle z trawy.


@alverini: Na zdjęciu też nie widać znaku pionowego informującego o tej DDR, więc koleś mógł nawet nie zauważyć. No i klasyczny brak wjazdu... to jest aż szokujące że projektanci nie widzą w tym nic dziwnego jak DDR zaczyna się i kończy gdzieś nagle bez wjazdu/zjazdu z ulicy. Tutaj widać, że ci którzy o nie wiedzą
  • Odpowiedz
czyli jak droga będzie c-----a, to pozwala mi to autem wjechać na chodnik, czy ścieżkę dla rowerów, bo "nie mam warunków"?


@Nofuck: jak prawy pas jest c-----y, z łatami i z koleinami, to jeździmy lewym, mimo że prawy jest pusty. Ja, Ty, tysiące innych ludzi. To takie porównanie. Auta po chodnikach nie jeżdżą bezwzględnie. Rowery po szosach nie jeżdżą warunkowo. Łapiesz analogię?
  • Odpowiedz