Wpis z mikrobloga

@wladca_morii: jak dla mnie cytat z Ziemkiewicza do tej sprawy to złoto (olimpijskie)
„Cóż, Francja Macrona widowiskowo utwierdziła swą reputację starej, zdegenerowanej syfilityczki, która w pełni sobie zasłużyła na wszystko, co z nią zrobią imigranci”
  • Odpowiedz
@Naza_Dzikowski: nadmiar tolerancji powoduje powstanie ruchu mniejszej tolerancji. Normalnie ludzie byli tolerancyjni i pozwolili wyrosnąć takiemu o to chorowi który na dodatek jakąkolwiek krytykę uważa za hate speech
  • Odpowiedz
@Zakrentas a to cos zmienia? Napisal jak jest, a ty zamiast odpowiedzieć merytorycznie to #!$%@? sie do tego, że gdzieś wyslal córki na studia. To tak jakbym ci w odpowiedzi na twojego jakiegos posta odpisal, ze masz niski intelekt i zjadasz to co wydlubiesz z nosa. Co mnie twoje prywatne życie osobiste interesuje i co oni niby zmienia?
  • Odpowiedz
jak dla mnie cytat z Ziemkiewicza do tej sprawy to złoto (olimpijskie)

„Cóż, Francja Macrona widowiskowo utwierdziła swą reputację starej, zdegenerowanej syfilityczki, która w pełni sobie zasłużyła na wszystko, co z nią zrobią imigranci”


@BiggerJapanTapczan: on tam do tej lewackiej Francji czasem córki na studia nie wysłał i jej opłacał? XD
  • Odpowiedz
jakbym ci w odpowiedzi na twojego jakiegos posta odpisal, ze masz niski intelekt i zjadasz to co wydlubiesz z nosa. Co mnie twoje prywatne życie osobiste interesuje i co oni niby zmienia?


@Ulic_Qel_Droma: gówno prawda, to tak jakbyś napisał że brzydzą cię drag queen i są dowodem odlotu zachodu, a w weekendy byś sobie urządzał z rodziną przebieranki. Hipokryzja towarzyszu, mówi ci to coś?
  • Odpowiedz
@Gluptaki hipokryzja w żaden sposob nie podwaza postawionej tezie. Teza może dalej być prawdziwa, tylko wyglaszajacy postepuje wbrew wlasnym slowom, z roznych powodow. Poza tym z tego co wiem, to mowa jest o corkach ziemkiewicza a nie o nim samym - wiec tym bardziej to nie byla jego decyzja, tylko te corki same wybraly gdzie chca sie uczyc
  • Odpowiedz
@BiggerJapanTapczan czy Ziemkiewicz i cały pozostały prawicowy śmietnik słyszał kiedyś o kolonialiźmie?

Gdybyście się uczyli zamiast rzucać w szkołę kamieniami, może nie ośmieszalibyście się teraz tymi wpisami.

Ps. Gdzie studiują córki tego intelektualnego tytana? Xd
  • Odpowiedz