Wpis z mikrobloga

Wyśmiewanie religii xDddddd do miliarda innych parodii Ostatniej Wieczerzy też się tak dzbany sapaliście? Czy taki Żywot Briana to też herezja i atak na wasze obleśne, pełne hipokryzji prawackie serduszka? Walić was w oczodoły xD
#paryz2024
  • 143
  • Odpowiedz
@Eldoka123322 chłopie ale się obsrałeś xD idź już księdzu zlizywać bitą śmietanę z kolan xD
To bardziej obraza moim zdaniem Jezusa niż inscenizowanie sceny z obrazu jakiegoś Włocha który żył ponad 1400 lat przed śmiercią Chrystusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
markhausen - @Eldoka123322 chłopie ale się obsrałeś xD idź już księdzu zlizywać bitą ...

źródło: 1000012098

Pobierz
  • Odpowiedz
@RedBulik jak miałem 16 lat i pierwszy raz obejrzałem Żywot B to śmiałem się aż mnie brzuch bolał chociaż byłem czynnym katolikiem. Dziś z kościołem nie mam nic wspólnego ale ideologia LGBT jest mi obca i obrzydza mnie na równi z hipokryzja kościoła katolickiego. To na co kościół potrzebował 200-300 lat LGBT uzyskało w 2 dekady;)
  • Odpowiedz
@RedBulik Jak dla mnie to niech robią co chcą, ale serio ciężko zwrócić uwagę na to, że Francja chyba nie ma aktualnie zbyt wielkiego problemu z katolicyzmem. Może w Polsce taka parodia miałaby więcej sensu i celniej punktowałaby tą religię. Wydaje mi się, że we Francji większym problemem dla nich jest islam i może w niego powinni celować, ale tego nie zrobią, ciekawe dlaczego. A gdyby się odważyli to gwarantuję, że
  • Odpowiedz
@RedBulik: film komediowy to niepoważna konwencja

Olimpiada to najważniejsze na świecie zawody sportowe organizowane od tysięcy lat, oczekuje się od nich wyższej powagi
  • Odpowiedz
śmietniku, atakujecie zawsze ludzi z prawej a jak ciśnie się po was to płaczecie. Banda lamusów

@Eldoka123322 to chyba nie po chrześcijańsku tak się odnosić do ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RedBulik: Francuzi tworzą katolicyzm od prawie 2k lat, ale neofici katolicy od kilkuset lat będą tłumaczyć, że Maryjka z Częstochowy jest XD. Trochę pokory wobec bardziej doświadczonych w wierze.
  • Odpowiedz