Wpis z mikrobloga

najlepsze w tym jest to, że wystarczyło zrobić dobrej jakości DDR i żaden rowerzysta nie jeździłby po ulicy.


@mixererek: od lat są robione w dobrej jakości. Z kostki już raczej niemal nigdzie się nie robi. Problemem nie jest jakość, a brak spójności i nagłe jej ucięcia.
  • Odpowiedz
jak już piszesz o prawie to jeśli przy ulicy jest DDR to masz obowiązek nią jechać


@RHarryH: nie zawsze. Plus nie zawsze jest jak na nią wjechać nawet jakby się bardzo chciało.
  • Odpowiedz
@alverini: ok czyli można powiedzieć "panie władzo ja jadę na północ a moim zdaniem droga prowadzi na południe więc nie w moim kierunku" i nara? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Większość DDR, które widziałem, które są tylko po jednej stronie jezdni jest dwukierunkowych. Więc jakbyś nie robił fikołków masz obowiązek jechać DDR.
  • Odpowiedz
@Ogau: ale to zdjęcie nie jest z Polski, a w różnych krajach są różne przepisy i nie wszędzie jest obowiązek jazdy DDRem, jeśli już przedmiotem komentarza jest to konkretne zdjęcie
  • Odpowiedz
@Anonek463: @DeXteR25 jeździliście kiedy DR? Ja tak, raz. Nawet amatora który jedzie do pracy #!$%@? jak co 3 metry jest jakiś parapet albo kanał odwadniający skaczesz po tym jak baba na koniu dziękuję bardzo za taką DR. #!$%@?łem się a jeżdżę raz na tydzień. Też nie lubię amatorów pedałowania ale niestety rozumiem czemu unikają DR.
  • Odpowiedz
się nie podoba to #!$%@? do Holandii i sobie rób tam co chcesz


@cichooo: jakby nasi zapaleni pedalarze pojechali do Holandii to przeżyliby szok, bo tam wszyscy jeżdżą po ścieżkach. Nie ma szans, żeby ktoś jechał ulicą, kiedy obok idzie DDR.
  • Odpowiedz
  • 0
@mixererek: nie ośmieszaj się. Osobniki tego typu to po prostu zwykli debile, nie ma powodu żeby na siłę szukać wytłumaczenia takiego zachowania, chyba że sam należysz do tego grona. Nie podoba Ci się DDR - nie jeździj tam wcale, a nie #!$%@? po ulicy
  • Odpowiedz