Wpis z mikrobloga

Nie no biseks to jednak biseks. Jeszcze z zapędami pdf. Przecież ta jego utrzymanka wygląda jak 14 letni chłopiec. Zero kobiecej urody i sylwetki. Teraz jeszcze te wary obciagary (ale to akurat znak rozpoznawczy wszystkich szonow ze wschodu.

#famemma
McTusks - Nie no biseks to jednak biseks. Jeszcze z zapędami pdf. Przecież ta jego ut...

źródło: IMG_9385

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TurboEgo: o ten bezbek co przegrał na argumenty spłakał się i na czarno wrzucił jak masz mnie w dupie po co odpowiadasz na moje komentarze? A i dodam że jesteś takim typowym baranem musisz pisać to co wykopki piszą bo boisz się jakby zaczeli cisnąć Cię beka z takich pał życiowych
  • Odpowiedz
  • 0
@EssaOskar2007: gdyby nie jawne wypieranie się swojej orientacji przez Wojtusia to nigdy bym takiego posta tu nie umieścił. Ta laska to jawny dowód że Wojtuś lubi chłopców.
  • Odpowiedz
@McTusks: spoko mi też się nie podoba każdy ma inny gust ale jak mi się jakaś nie podoba to nie robię o niej posta poprostu mam ją w czterech literach dużo razy znajomy mi pokazuje dupke to nie widzi mi się a znowu te co mnie jarają to jemu spływa
  • Odpowiedz
  • 0
@EssaOskar2007: też nie mam w zwyczaju komentowania kobiet innych ludzi. Każdy ma swój gust. Uwierz mi że też mam ją w dupie i miałbym to w dupie gdyby Golas nie zachowywał się jak dziecko. Wykopka oszukasz, mamę oszukasz ale życia nie oszukasz. Stąd ten post. Pozdro
  • Odpowiedz
  • 0
@Icouldbeyourmom: tak jestem zawistnym polaczkiem i nie moge zrozumieć dlaczego chłop który może mieć każdą laskę w Polsce (ograniczają go tylko względy intelektualne bo jest debilem) wybiera sobie laskę o aparycji chłopca równolegle zaprzeczając zajadle swoje biseksualne ciągoty.
  • Odpowiedz