Wpis z mikrobloga

W internecie oburzenie bo w reklamach dają białe baby i murzynów. A kogo mają dawać? Białych? Kiedy ostatnio byliście obok kobiety w bieliźnie? Bo ja nigdy, a mam 30 lat. Kobiety są zainteresowane albo murzynami albo chadami. Mam profil na badoo ponad pół roku i nigdy nie dostałem pary ze szczupłą dziewczyną chociaż mam bmi w normie i jestem wysoki. Widocznie do reklamy łatwiej było znaleźć murzyna z ulicy których pełno w Europie niż szukać jakiegoś białego modela. Tu nic nawet nie trzeba programować, marketing odpowiada potrzebom klientów.
#polska #przypadkowymurzyn #blackpill #badoo
Vinizius - W internecie oburzenie bo w reklamach dają białe baby i murzynów. A kogo m...

źródło: ccf22fd4eda55ca8b4186791c0181864d1c29d889e41e94927effef3ba13ab9b

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Vinizius obczajcie że te ciemniejsze modele to w większości jakieś chuderlaki i to niezbyt przystojni (ten ze zdjęcia gdyby miał biała skórę to na tagu #przegryw by siedział). Jak jest biały model to chad z dobrą sylwetką, a jak ciemny to często niedożywiony i brzydki xD oni to tak specjalnie robią?
  • Odpowiedz
  • 0
@Limeade: Nie, takie są preferencje kobiet. Murzyn może być brzydki i gruby czy chudy, a biały to jakiś chad. Jak wspomniałem takie są preferencje klientek, marketing daje im to czego potrzebują.
  • Odpowiedz
  • 0
@ehhcokolwiek: Żeby niskim tak samo. Kobiety nie zwracają uwagi na wzrost w pierwszej kolejności. Jak komuś przeszkadza wzrost w zdobywaniu kobiety to znaczy że jest trollem albo spiertolony. Sam ostatnio widziałem kolesia który prowadził ładną panne a byli równego wzrostu.
  • Odpowiedz
@Vinizius: tak, chodzili po ulicy i szukali modela xD ogarniasz typie, że są takie twory jak agencje modeli, gdzie twórca reklamy przegląda dosłownie katalogi pełne zdjęć białych i czarnych ludzi i sobie wybiera? XDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Vinizius:

Sam ostatnio widziałem kolesia który prowadził ładną panne a byli równego wzrostu


@Vinizius: no ja widziałem nawet niższych od lasek z którymi szli, powiem więcej, sam byłem gościem ruchającym wyższą ode mnie laskę i co z tego? Nie zmienia to faktu że wzrost to główna cecha której większość kobiet szuka w mężczyznach i teraz już nawet same otwarcie to mówią, wystarczy z nimi porozmawiać a to że
  • Odpowiedz
@Vinizius: mój post nie byl w agresywnym tonie. Zgadzam się, że reklamy pokazują to co tępa p0lka chce zobaczyć, ale myślałem że ty serio uważasz, że producenci reklam szukają na socialach/ulicy modeli. Tak nie jest i białych modeli nie brakuje. Bardziej chodzi o to żeby promować związki mieszane, albo trafiać w pierwotne instynkty witaminek, czyli pragnienie czarnej knagi. Pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz
  • 0
@ehhcokolwiek: Nie wzrost nic nie znaczy. Jestem tego dowodem. Liczą się inne cechy. W pierwszej kolejności twarz, budowa ciała w drugiej charakter przebojowość, w trzeciej zaradność, pozycja społeczna. Wzrost gdzieś tam daleko na końcu.
Widzisz miałeś wyższe, wzrost im nie przeszkadzał. Ludzie myślą że jak byliby wyżsi niż są to automatycznie byliby postrzegani przez kobiety jak jakiś beckham albo inny książę harry. Bzudra. Ale łatwo zrzucić swoją beznadzieje na braki
  • Odpowiedz
  • 0
@Randy_the_Ram: Szukają na socjalach, niejednokrotnie widziałem reklamy agencji które szukały określonego typu urody. Ostatnio był screen na wykopie z insta czy facebook że szukają kobiet z afro.
  • Odpowiedz
  • 0
@ehhcokolwiek: Zresztą przeczysz sam sobie. Najpierw piszesz że widzisz i miałeś kobiety wyższe od facetów, a potem stwierdzasz że to NAJWAŻNIEJSZA cecha dla kobiet. No widać nie, gdyby tak było to te kobiety by z nimi nie szły, nie byłyby z nimi. To tak jakby organizm potrzebował tlenu do przeżycia ale żyłby w próżni gdzie tego tlenu nie ma w ogóle. Trochę logiki nie zaszkodzi.
Wzrost jest przereklamowany, ale łatwo
  • Odpowiedz
Najpierw piszesz że widzisz i miałeś kobiety wyższe od facetów, a potem stwierdzasz że to NAJWAŻNIEJSZA cecha dla kobiet


@Vinizius: nie ma sprzeczności, dla większości kobiet to jest najbardziej pożądana cecha ale są pojedyncze przypadki dziewczyn których to nie obchodzi albo gości tak nadrabiających pozostałymi cechami że dają radę pomimo.
Współczesne młode dziewczyny z pokolenia Z są już mega transparentne i otwarte odnośnie ich obsesji na punkcie wzrostu i widać
  • Odpowiedz
  • 0
@ehhcokolwiek:

Brzydki wzrostak 185 z zerową charyzmą jest na podobnym levelu atrakcyjności co ogarnięty w miarę ładny chłop 170 cm

Czyli dla współczesnych dziewczyn jest ich niegodny. Musi być bardzo przystojny żeby ładnie wyglądali na instagramie.
  • Odpowiedz