Wpis z mikrobloga

które mają przykryć sprawę rozbijania pisowskiej mafii


Haha serio ktoś to łyka, i udaje głupiego, że popis nie dostaje rozkazów od tego samego oficera. Trzymajcie mnie.
  • Odpowiedz
@yo666 pierwsze zdjęcie jest z sylwestra (ładnie obcięty podpis i tagi), a drugie to przecież marny fotomontaż wrzucony przez 20 cm ćpuna, na zdjęciu jest inna kobieta. ile wpadło za wpis?
  • Odpowiedz
  • 0
@nastaremilion: Co to zmienia, ze fotka jest z sylwestra? Czy ktos twierdzil, ze jest zrobione w gabinecie Tfuska? Co z tego, ze druga fotka okazala sie fakiem? Miala na swoim insta rozne fotki, widoczne dla wszystkich, zanim go zablokowala.
Fakt pozostaje faktem - Tfusk zatrudnil jako asystentke jakas ukrainska bladine o nieciekawych korzeniach, a temu NIKT nie moze zaprzeczyc
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nastaremilion jest dokładnie tak jak już od dawna piszę, nie masz argumentów, które w jakiś sposób mogłyby odrzucić moją tezę o tym, że wasz ukochany premier Tusk zatrudnił ukraińską bladinę jako swoją asystentkę, która na dodatek ma dziwne korzenie, więc atakujesz mnie, piszesz, że jestem komuchem, później, że prawakiem, teraz pisowcem (weź się w końcu zdecyduj) a sam jesteś małym, sfrustrowanym dupkiem, który sprzedałby Polskę za pizzę, jak ci debile z
  • Odpowiedz