Wpis z mikrobloga

Jakiego polecacie psa, żeby nie było przy nim dużo roboty i żeby był inteligentny? Różowa uparła się, żeby wziąć jakiegoś kundla. Wszystkie rasy typu mops, buldog francuski, czy inne krzyzowki które się męczą życiem, a są tworzone ku uciesze z-------h wlascicieli odpadają.
A drugie pytanie czy da się nauczyć psa, żeby sral i sikał do kuwety?

#psy #pytanie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Randy_the_Ram żadnego. Pies potrzebuje co najmniej 3 spacerów z czego jeden powinien być naprawdę długi, swobodnego eksplorowania i węszenia, miłych psich ziomków, dobrej jakości jedzenia. Można psa nauczyć robić do kuwety ale jeśli nie jesteś w stanie wyjść z nim tyle razy żeby nie nasrał w domu to źle to wygląda. Z takim szczeniakiem to wychodzić trzeba co godzinę, żeby nauczyć że dom to nie kibel.
  • Odpowiedz
@kukuszka: Nie wyobrażam sobie tak organizować życie pod psa.
Współczuje osobom z chowu klatkowego, że chcąc mieć psa muszą z nim wychodzić 3 razy dziennie. Ja mam to szczęście (a raczej moje psy mają) że biegają sobie po podwórku i załatwiają się kiedy chcą, a ja nie muszę o to dbać.
  • Odpowiedz
@Eteres całe szczęście posiadanie psa nie jest obowiązkowe. Też mam psa i podwórko ale nie wyobrażam sobie nie wychodzić z psem poza obręb terenu, to prawie to samo co mieszkanie w bloku.
  • Odpowiedz
@kukuszka: ehh psia matka, tak? PIES TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ ROZUMIESZ, OBOWIONZEK xD mieszkam w domu z ogrodem, nie bądź uprzedzona, bo napisałem o kuwecie.

W sumie to przekonalas mnie. Przez weekend może kupimy jakiegoś gnoja
  • Odpowiedz
@Randy_the_Ram spełnienie minimalnych potrzeb danego gatunku, żeby nie wyrosło na psychicznego sfrustrowanego pimpka rzucającego się na wszystko = bycie psią matką, no nieźle tam masz na chacie. To powodzenia z psiurem, zdawaj relacje na wykopie bo jestem ciekawa co z tego wyniknie
  • Odpowiedz