Wpis z mikrobloga

To że hotel potwierdził godzinę nie znaczy że podszedł do front desku i sie wymeldował o tej 17, może to znaczyć że go z automatu wymeldowali bo wtedy sprzątaczka dotarła do pokoju. Pracowałem w kilku. Wszystko się tu jakoś kupy nie trzyma, mam nadzieję że się znajdzie szybko. Obstawiam że draga dostał jakiegoś, tylko za długo brak kontaktu. A wysyłał coś dzień wcześniej? Wieczór wcześniej? Musiał pisać ze znajomymi z kimś, nawet
  • Odpowiedz
@lronman:
O 11 miał mieć busa na lotnisko, samolot o 16, a w praktyce o 15. on sobie jeszcze przychodzi pijany do knajpy?

Nie świadczy to za dobrze o tym facecie, ale w praktyce to jest właściwie dobra wiadomość, bo może raczej oznaczać jakiś melanż, albo komplikacje organizacyjne, a nie tragedię.
  • Odpowiedz
@IronMan: Mam nadzieję, że znajdzie się cały i zdrowy.

Oby tylko nie zadarł z jakimś lokalnym półświatkiem, w takich miejscach jest go sporo. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@RandomowyMirek: Od dwóch dni siedzi z rozładowanym telefonem? Według mnie telefon się rozbił jak był nawalony, ewentualnie go skroili i nie zna numerów do bliskich ani jak to często bywa hasła do konta google więc nawet jak kupi nowy to nie przywróci numerów. No ale z drugiej strony Polaków tam od groma więc pewnie zaczepiłby kogoś i na FB napisał do bliskiego poinformować o swoim stanie. Dziwna sytuacja. Tak jak
  • Odpowiedz