Wpis z mikrobloga

@lronman: o 10 rano był gotowy do wymeldowania, ale wymeldował się dopiero o 16? Jak sobie popatrzę na mapę tej miejscowości to widzę same hotele, kluby 18+ i miejsca, które mogą potencjalnie wyzerować turyście kartę.

Było gorąco, postanowił wypić piwo na odchodne, ale była to jakaś szemrana miejscówka i dosypali mu czegoś, więc stracił rachubę czasu i zgubił telefon. Może jakaś bójka, wstrząs mózgu? Dlatego nie wymeldował się na czas
  • Odpowiedz
@lronman: no to już gorzej wygląda. Tutaj kolejne pytania, które warto zadać obsłudze - był pijany czy wyglądał na pijanego? Domawiał alkohol, czy tylko się dziwnie zachowywał?

Poza tym czy w Lloret w hotelu miał opcję All Inclusive i upił się przypadkiem czy może już wcześniej miał jakieś problemy z alkoholem? Może być w cugu alkoholowym?

Niestety, ale jeśli o 15 był pijany i walił dalej, a o 17 się
  • Odpowiedz
  • 5
@lronman czy ja dobrze rozumiem, że wyszedl o 11 kiedy miał się wymeldować i wrócił o 15 pijany kiedy właściwie miał być już w drodze do Polski?
  • Odpowiedz
  • 1
@pikru tak, nikt nie wie dlaczego, miał na sobie złoty łańcuszek, może coś w piwie dostał nie znamy odpowiedzi na to pytanie czemu był między 11 a 15 tak pijany.
  • Odpowiedz
  • 7
@lronman pytanie dlaczego się nie wymeldował o 11 skoro był trzezwy. Jeżeli dobrze rozumiem to wrócił pijany o 15 ale wymeldował się o 17. Dziwna akcja.
  • Odpowiedz
@lronman: miał telefon na androidzie? logował się na nim na koncie google? próbujcie się logować na jego konto, kontaktujcie się z Google w tej sprawie itp. i sprawdźcie oś czasu, ewentualnie jest też tam opcja "find my phone", co też może pokazać jego lokalizacje
  • Odpowiedz
  • 0
@4MagnuM4 mam email ale hasła nie znam, na androidzie próbuje jakoś się dostać do lokalizator ale nie wychodzi póki co. @pikru to samo próbujemy się dowiedzieć, co się wydarzyło, że wydłużył dobę.
  • Odpowiedz
@pikru: a była mowa, że świadomie i celowo przedłużył wcześniej? Bo to raczej było jako uproszczenie tego, że wymeldował się późno. Mógł się zakręcić i wymeldować się później bez wcześniejszego uzgodnienia.
  • Odpowiedz
@lronman dawaj znać jak się coś wyjaśni! Trzymam kciuki, znajdzie się na pewno, tylko pewnie nie ma jak się skontaktować, może uszkodzony telefon itp. Barmanowi jak nie zna człowieka to myślę, że ciężko jednoznacznie ocenić czy ktoś był pijany.
  • Odpowiedz